chrome firefox opera safari iexplorer

Шкільний чемпіонат «Біола – Ігри чемпіонів», м. Черкаси

Дата події:28 лютого 2011 о 10:30
Місце події:Черкаси, Палац спорту «Будівельник»
Більше про подію:

Загальнонаціональні спортивні дитячі змагання «Біола – Ігри чемпіонів» уп’яте стартують в Україні. У Черкасах обласний відбірковий етап шкільного чемпіонату відбудеться за підтримки міського голови Сергія Одарича.

До міста завітають 23 команди з усієї області. Організатори змагань – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, ТМ “Біола” та Національний Олімпійський комітет України.

З минулого року відбіркові змагання відбуваються в кожній області. Упродовж 10 тижнів за результатами 27-ми відбіркових турів буде визначено найкращі команди, які відстоюватимуть честь своєї області на фінальній частині проекту в Міжнародному дитячому центрі «Артек». Переможцем черкаських змагань два роки поспіль від Черкащини була команда з міської школи № 11.

Серед спортивних зірок у проведенні «Ігор» візьмуть участь чемпіонка світу, учасниця Олімпіади в Пекіні черкаська гімнастка Ірина Краснянська. До неї мають долучитися бронзовий призер Перших юнацьких олімпійських ігор Сергій Куліш (кульова стрільба) і кращий кікбоксер світу Іван Ткаченко.

Довідка
«Біола – Ігри чемпіонів» – проект, де змагаються команди школярів різного віку та статі у незвичайній ігровій формі на спеціально розроблених надувних конструкціях. Конкурсна програма привертає увагу дітей до занять фізичною культурою і спортом, а також до здорового способу життя. За чотири роки існування проекту в змаганнях взяли участь приблизно понад п’ять мільйонів школярів із різних куточків України, перетворивши цей проект у загальнонаціональний шкільний рух.

5 червня

Інші дати
Степан Сабадаш
1920 – український композитор, диригент, музикант, хормейстер. Пісні: «Очі волошкові», «Пісня з полонини», «Осінь» та ін.
Розгорнути
Володимир Підвисоцький
1857 –  фундатор української школи патофізіологів, ендокринолог, імунолог, мікробіолог. Автор версії про вірусну природу онкологічних захворювань.
Розгорнути
Народився Михайло Яловий (псевдонім – Юліян Шпол)
(1895, с.Дар-Надежда, нині - Харківська область – 1937), український поет, прозаїк, драматург. Автор збірки поезії «Верхи», роману «Золоті лисенята».
Земле моя, Сумом моїм заповитая, Теплоснажная, Стражданням закрижанена, В тобі – осталена – Дрижить Струна моя. (Михайло Яловий)
Розгорнути