chrome firefox opera safari iexplorer

Шкільний чемпіонат «Біола – Ігри чемпіонів», м. Черкаси

Дата події:28 лютого 2011 о 10:30
Місце події:Черкаси, Палац спорту «Будівельник»
Більше про подію:

Загальнонаціональні спортивні дитячі змагання «Біола – Ігри чемпіонів» уп’яте стартують в Україні. У Черкасах обласний відбірковий етап шкільного чемпіонату відбудеться за підтримки міського голови Сергія Одарича.

До міста завітають 23 команди з усієї області. Організатори змагань – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, ТМ “Біола” та Національний Олімпійський комітет України.

З минулого року відбіркові змагання відбуваються в кожній області. Упродовж 10 тижнів за результатами 27-ми відбіркових турів буде визначено найкращі команди, які відстоюватимуть честь своєї області на фінальній частині проекту в Міжнародному дитячому центрі «Артек». Переможцем черкаських змагань два роки поспіль від Черкащини була команда з міської школи № 11.

Серед спортивних зірок у проведенні «Ігор» візьмуть участь чемпіонка світу, учасниця Олімпіади в Пекіні черкаська гімнастка Ірина Краснянська. До неї мають долучитися бронзовий призер Перших юнацьких олімпійських ігор Сергій Куліш (кульова стрільба) і кращий кікбоксер світу Іван Ткаченко.

Довідка
«Біола – Ігри чемпіонів» – проект, де змагаються команди школярів різного віку та статі у незвичайній ігровій формі на спеціально розроблених надувних конструкціях. Конкурсна програма привертає увагу дітей до занять фізичною культурою і спортом, а також до здорового способу життя. За чотири роки існування проекту в змаганнях взяли участь приблизно понад п’ять мільйонів школярів із різних куточків України, перетворивши цей проект у загальнонаціональний шкільний рух.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі