chrome firefox opera safari iexplorer

Шоу мильних бульбашок, Івано-Франківськ

Дата події:01 червня 2011 о 17:00
Місце події:Івано-Франківськ, Вічовий майдан
Більше про подію:

Захід під назвою «Назад у дитинство-2» приурочено до Дня дитини.

Учасники святкування мають бути одягнені у яскравий одяг, мати з собою будь-який пристрій для створення мильних бульбашок і достатню кількість мильного розчину.

Організатори свята обіцяють його гостям веселу музику, змагання на найбільшу бульбашку та бодіарт-шоу від Оксани Матушевської.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути