chrome firefox opera safari iexplorer

Шоу «Побачення з героями телебачення»

Дата події:13 січня 2011 о 20:00
Місце події:Київ, Майдан незалежності
Більше про подію:

Київська міська державна організація на Старий Новий рік організувала на Майдані Незалежності шоу під назвою «Світлі спогади старого клубу, або Побачення з героями телебачення». 

На концерті виступлять більше десятка українських співаків і танцюристів, а завершиться концерт о 23:00 святковим феєрверком.

У випадку великої кількості глядачів на центральній площі столиці співробітники ДАІ передбачили тимчасове перекриття руху транспорту вулицею Хрещатик на ділянці від вул.Інститутської до вул.Городецького з 20:00 до 23:00.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі