chrome firefox opera safari iexplorer

Шоу «Побачення з героями телебачення»

Дата події:13 січня 2011 о 20:00
Місце події:Київ, Майдан незалежності
Більше про подію:

Київська міська державна організація на Старий Новий рік організувала на Майдані Незалежності шоу під назвою «Світлі спогади старого клубу, або Побачення з героями телебачення». 

На концерті виступлять більше десятка українських співаків і танцюристів, а завершиться концерт о 23:00 святковим феєрверком.

У випадку великої кількості глядачів на центральній площі столиці співробітники ДАІ передбачили тимчасове перекриття руху транспорту вулицею Хрещатик на ділянці від вул.Інститутської до вул.Городецького з 20:00 до 23:00.

30 травня

Інші дати
30 травня відзначають:
  • Всесвітній день боротьби проти астми і алергії.
  • День жіночої емансипації або День емансіпе.
Розгорнути
Народився Олександр Архипенко
(1887, м.Київ - 1964) — український та американський скульптор і художник, один із основоположників кубізму в скульптурі.
 
«Хто знає, чи думав би я саме в такий спосіб, якби українське сонце не запалило в мені туги за невідомим, якого я навіть не усвідомлюю». (Олександр Архипенко)
Розгорнути
Народився Богдан Весоловський
(1915, м. Відень, Австрія - 1971) – український композитор, автор численних українських романсів («Прийде ще час», «Чорні очі», «Усміх»).
Розгорнути
Народилася Константина Малицька
(літературні псевдоніми Віра Лебедова, Чайка Дінстрова) (1872, с.Кропивник, Івано-Франківська область – 1947) - українська письменниця, педагог, діячка культурно-освітніх товариств у Галичині.
Чом, чом, чом, О земле ти моя, Кохана ти мені, Кохана ти мені? Чом, чом, чом, О земле ти моя, Чарує так мене Ясна твоя краса? (Костянтина Малицька)
Розгорнути