chrome firefox opera safari iexplorer

Старий Новий рік у «Парку Київська Русь»

Дата події:12-13 січня 2013 р
Місце події:Парк Київська Русь (с. Копачів Обухівського району Київської обл.)
Більше про подію:

Вважається, що Новий рік та Різдво потрібно зустрічати у родинному колі, з найближчими і найріднішими людьми. А широке коло друзів на веселі розваги й забави варто збирати на Старий Новий рік.

Тому «Парк Київська Русь» кличе усіх своїх перевірених часом і зовсім нових друзів 12-13 січня 2013 року на захоплююче святкування Старого Нового року.

Встигніть відвідати резиденцію найдостовірнішого Діда Мороза, який ще приймає дітлахів у «Парку Київська Русь» та вислуховує їхні побажання. Покатайтеся безкоштовно на санях, запряжених княжими кіньми, подивіться на видовищні виступи кінного театру.

Також, завітавши до «Парку Київська Русь» 12-13 січня, ви зможете взяти участь у битві хороводів, позмагатися у конкурсі на найбільшу снігову кулю. Крім того на Вас чекає середньовічний флешмоб «Масове валяння у снігу», а встановлений рекорд буде занесений до «Книги рекордів «Парку Київська Русь».

Візьміть із собою якнайбільше друзів – з їхньою допомогою зможете виграти приємний приз у одному з конкурсів. Або ж терміново учіться заводити нові знайомства – таке вміння може вам теж знадобитись для виграшу. Про умови конкурсу і приз – дізнаєтеся в Парку, не пропустіть!

І головне – у вогнищі ви зможете спалити усі свої турботи і проблеми, написавши їх на папірці. Очисна сила вогню допоможе вам увійти в рік новий сповненими оптимізму, із новими мріями і сподіваннями, які обов’язково збудуться. Адже вам допоможе енергія Древнього Києва.

Нагадуємо, що для дітей дошкільного та шкільного віку вхід безкоштовний у рамках Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ», а для пенсіонерів діють знижки.

«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами, які з 10.00 кожних дві години відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com