chrome firefox opera safari iexplorer

Святковий музичний вечір вокального ансамблю ConСord

Дата події:24 січня 2013 о 19:00
Місце події:Креативний простір “Часопис” (вул. Льва Толстого, 3)
Більше про подію:

24 січня о 19.00 в креативному просторі “Часопис” в рамках Мистецького клубу «Обличчя» відбудеться святковий музичний вечір вокального ансамблю ConСord.

На слухача чекають різдвяні пісні різних народів світу, естрадні хіти, джазові композиції та оригінальні твори композиції a cappella.

Участь безкоштовна.

Реєстрація на подію обов’язкова!

Довідково

Ансамбль ConCord існує з 2008 року і працює в стилі сучасного a cappella. Це гурт, де співає шість талановитих випускників Національної музичної академії України ім. П. Чайковського. ConCord є дипломантом та лауреатом міжнародних конкурсів (A CAPELLA Contest Leipzig – 2010, Міжнародного конкурсу вокальних ансамблів ім. Д. Бортнянського, Київ – 2011).

Мистецький клуб „Обличчя”, започаткований Фондом Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» в партнерстві з креативним простором „Часопис”, – це регулярні відкриті зустрічі з українськими та закордонними письменниками, музикантами, художниками, дизайнерами, режисерами, фотографами та іншими представниками культури. Щомісяця проводяться літературні читання, творчі зустрічі, майстер-класи, кінопокази, музичні вечори та виставки.

За детальною інформацією можна звертатися до менеджера програми «Культурні горизонти» Ірини Дещиці електронною поштою id@openukraine.org або за телефонами: +380 44 220-18-40, +380 67 214-34-62.