chrome firefox opera safari iexplorer

Святкування «День коваля»

Дата події:6-7 серпня 2011 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» (село Копачів Обухівського району Київської області)
Більше про подію:

6-7 серпня Парк Київська Русь відчинить ворота для кращих майстрів ковальскої справи.

Організатори свята влаштують ексклюзивні конкурси та турніри. Ковалі разом із гостями зіграють середньовічний гімн ковальському мистецтву молотом на наковальні, а візантійські вершники зійдуться в поєдинку із хазарами. Найкращі майстри отримають подарунки та потраплять до "Книги слави «Парка Київська Русь».

Відкриє «День Коваля» урочиста хода найкращих ковалів України та вітання князя Володимира. Зона середньовічної імпровізації буде готова до зустрічі гостей. Чоловікам проведуть майстер-клас із ратної справи, а жінок навчать середньовіковому танку.

Грандіозна ігрова програма – «Забави ковалів» – дозволить гостям Парку приміряти войовничу роль ремісників. Для всіх бажаючих організатору заходу влаштують бої з ведмедями, метання молотів і підков. Ковалів змінять на полі бою візантійці та хазари у змаганні за княжу корону. Вершники пройдуть низку випробувань: вразять списом ворожого сарацина, випробують свою спритність у спробі зірвати мечем стальні кільця, піднімуть на скаку із землі хустинку, яку зронила дама серця. До речі, цього сезону така лицарська розвага відбудеться вперше і стане презентаційною.

«День Коваля» припаде до смаку гостям Парку Київська Русь. Майстри-жреці зачарують відвідувачів середньовічною епохою ковальского ремесла, а доблесні воїни відкриють світ войовничих боїв та лицарських турнірів

Парк відкривається для гостей з 10-00 ранку.

Театралізована вистава театру «Парку Київська Русь» розпочнеться:
6 серпня(субота) о 12-00 і завершитися о 19 -00. Парк працює до 22-00
7 серпня (неділя) о 12-00 і завершитися о 19-00. Парк працює до 19-00

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі