chrome firefox opera safari iexplorer

Святкування Дня води «Життєдайне джерело»

Дата події:16-17 липня 2011 р.
Місце події:село Копачів Обухівського району Київської області, «Парк Київська Русь»
Більше про подію:

16-17 липня у «Парку Київська Русь» у селі Копачів Обухівського району Київської області відбудеться святкування Дня води, у рамках якого буде презентована програма «Життєдайне джерело».

Розважальна програма «Життєдайне джерело» буде наповнена цікавими забавами, конкурсами, інтерактивними іграми та веселощами для дітей і дорослих: «Келих бажань», «Обливання водою середньовічних персонажів», історичний майстер-клас «Як наші предки знаходили джерела води», запальна театралізована постановка від театру «Парку Київська Русь» — «Жива та мертва вода».

У ході ігрової програми буде презентовано нову постановку «Садко», де всі глядачі зможуть взяти участь у цікавих водних квестах, іграх та забавах, пов’язаних з водою.

«Перлиною святкової програми стане конкурс «Піщані скульптурні мініатюри. Учасники зможуть спробувати себе у ролі справжніх скульпторів. І хто знає, можливо, у нас в Парку народиться ще одне диво світу – маленький шедевр світового масштабу», — прокоментував режисер театру «Парк Київська Русь» Олександр Андрієнко.

Гості також зможуть взяти участь у змаганні за звання кращого лучника, відвідати майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки – унікального старослов’янського оберегу, який ще з давніх-давен наші предки виготовляли для захисту власного дому та лікування від важких хвороб.

З детальною програмою дійства можна ознайомитися тут.

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути