chrome firefox opera safari iexplorer

Святкування Спасів у «Парку Київська Русь»

Дата події:18-19 серпня 2012 р.
Місце події:"Парк Київська Русь"
Більше про подію:

18-19 серпня у «Парку Київська Русь» театралізована ігрова програма буде присвячена одразу трьом слов’янським святам – Медовому, Яблучному та Хлібному Спасу.

Відвідувачі Парку цього дня познайомляться із трьома братами, які будуть символізувати три свята циклу. Кожен з братів розкаже про особливості свого свята: як святкували, чим пригощали, яку ідею несе із глибини віків сьогоднішнім поколінням кожен Спас.

Святкова програма буде насиченою іграми та розвагами для дітей і для дорослих. Зокрема гостей парку чекають веселі сімейні змагання – хто першим збудує із колод пасіку, театралізоване дійство «Ведмідь на пасіці» та багато іншого. Відвідувачі «Парку Київська Русь» повною мірою зможуть відчути  гостинність його господарів: вони спробують яблука, обмокнувши їх у мед, для дорослих окрема смачна розвага – дегустація княжої медовухи.

Оскільки Спас – це перехід від літа до осені, то усім бажаючим сміливцям влаштують останнє купання у цьому році. Скупають на очах у публіки також чотириногих мешканців Парку – коней, цапа та овець. Словом, кожен зможе долучитися до прадавніх традицій святкування Спаса – і дорослі, і малі, і навіть тварини.

Головною подією суботи, 18 серпня, стане черговий тур змагань «Витязь Київського Дитинця». Цього разу за вихід до чвертьфіналу будуть боротися дві надзвичайно сильні команди – «Тангар» з Одеси та «Шарухань» із Харкова. Кожен із спортсменів цих команд є висококласним бійцем історичного фехтування. Кожен докладе максимум зусиль у боях один на один, щоб перемогти суперника. А у боях 5 бійців на 5 бійців команди з’ясують чий командний дух міцніший, у кого сильніше відчуття плеча товариша і більш чітка злагодженість дій. Бої будуть надзвичайно видовищними, тому цей тур змагань в жодному разі не можна пропустити.

Крім того, на гостей Парку традиційно чекають такі середньовічні заняття як стрільба з лука чи метання списів у тирі, катання на конях. А підкріпити сили після активного відпочинку можна буде, скуштувавши прадавніх слов’янских, східних а також сучасних українських страв та напоїв.

Парк працює із 10 ранку до 10 вечора. Із Києва від станції метро «Видубичі» курсують безкоштовні маршрутки.

Детальна програма заходу, ціни на квитки та інші відомості на сайті «Парку Київська Русь»: http://www.parkkyivrus.com/

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути