chrome firefox opera safari iexplorer

Свято “Колядки. Щедрівки. Маланки”

Дата події:13 січня 2013 о 12:00
Місце події:м. Київ, с. Пирогів, Національний музей народної архітектури та побуту України
Більше про подію:

13 січня у Національному музеї народної архітектури та побуту України на експозиції “Середня Наддніпрянщина” відбудеться свято “Колядки. Щедрівки. Маланки”. Початок о 12 годині.

Біля селянських садиб ХУІІІ та ХІХ століття будуть відтворені обряди колядування, щедрування, Маланки фольклорними колективами з Київщини: “Веселі Українці”, Малиновий дзвін” с. Іванковичі, “Діброва” с. Гребінки Васильківського району, “Калина” с. Княжичі Броварського району.

На сценічному майданчику музею колядки та щедрівки виконають фольклорні колективи столиці та гурти з Київщини. Українські сільські танці відтворить етнографічний танцювальний гурт музею “Дам лиха закаблукам!

У програмі свята конкурс для відвідувачів музею на краще виконання колядки або щедрівки, майстер-клас з народного танцю та обрання кращої танцювальної пари, обряди ворожіння дівчат.

В 13-30 відбудеться фінал Всеукраїнського дитячого конкурсу Різдвяних зірок, де будуть визначені переможці. Зірки, виготовлені учасниками конкурсу, представлені на виставці, яка знаходиться у школі початку ХХ століття с. Лоташеве Черкаської області. Тут також експонується Різдвяна атрибутика, зробена народним майстром В.Шагалом.

Під час свята горітиме вогнище, біля якого відвідувачі музею зможуть зігрітися.

Ласкаво просимо на свято “Колядки. Щедрівки. Маланки”.

Повна інформація — pyrohiv.com.ua

Проїзд до музею від ст. м. «Виставковий центр» маршрутним авт. 156,172, тр. №11

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі