chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові пройде Свято ремесел

23 вересня 2011 о 14:25

В неділю, 25 вересня, в Музеї народної архітектури та побуту (вул. Чернеча Гора, 1) відбудеться вже традиційне «Свято ремесел».

Свято має на меті надати можливість народним майстрам, викладачам і учням професійно-технічних закладів, ознайомити зі своєю творчістю львів’ян та гостей міста, а також привернути увагу відвідувачів до декоративно-прикладного мистецтва, яке є однією з важливих складових художньої культури українського народу. Також це є хороший сімейний та родинний відпочинок, повідомили ZAXID.NET у прес-службі Львівської міської ради.

На «Святі ремесел-2011» будуть представлені експонати декоративно-вжиткового мистецтва (вишивка, ткацтво, різьба по дереву, ковальство, плетення з соломи, рогози та лози, кераміка, бісер, вироби зі скла, живопис тощо) та проводитимуться майстер-класи відповідних видів народного мистецтва у виставкових об’єктах музею, за участю майстрів та учнів.

Професійно-технічні навчальні заклади харчового профілю ознайомлять з стравами традиційної української кухні. У святі беруть участь колективи художньої самодіяльності Палацу естетичного виховання учнівської молоді та ПТНЗ.

«Вже стало традиційним проведення свята «Свято ремесел» в Музеї народної архітектури та побуту у Львові, починаючи з 2006 року. Цьогоріч на святі зберуться народні майстри, викладачі та учні 12-ти професійно-технічних навчальних закладів Львова та Львівської області. Тут будуть представлені вироби декоративно-ужиткового мистецтва та проведені майстер-класи. Участь у святі візьмуть також колективи художньої самодіяльності», — розповіли організатори свята.

Свято ремесел відбудеться просто неба на території Музею народної архітектури та побуту у Львові. У святі візьмуть участь народні майстри, майстри виробничого навчання, викладачі, учні професійно-технічних навчальних закладів Львова та Львівської області. Розпочнеться все о 13.00 год.

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі