chrome firefox opera safari iexplorer

Свято Покрови у «Парку Київська Русь»

Дата події:13-14 жовтня 2012 р.
Місце події:«Парк Київська Русь» розташований в с. Копачів Обухівського району. Дістатися можна маршрутними автобусами, які з Києва відправляються від станції м. Видубичі, або власним транспортом.
Більше про подію:

У «Парку Київська Русь» відбудеться театралізоване інтерактивне дійство до свята Покрови. Здавна наш народ шанує свято Покрови, для добрих молодців воно особливе – це свято вояцької честі та звитяги.

У «Парку Київська Русь» на Покрову богатирі землі Руської мірятимуться силою і вправністю, аби потрапити у княжу дружину.

Силачі змагатимуться, хто провезе далі воза з камінням чи штовхне колоду, а ловкачі влаштують бої на подушках. Влучність витязі перевірять, метаючи підкови і списи, а вправність – стрибаючи в мішках та ходячи на колодках.

Також в суботу відбудуться перші чвертьфінальні бої чемпіонату України з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». На ристалищі зійдуться у запеклих боях одні з найсильніших команд: київська «Айна-Бера» та одеський «Євросоюз». Дзвін лицарських мечів знову звучатиме над Древнім Києвом.

Піднесеного настрою гостям Парку додадуть різноманітні забави та розваги: виступ кінного театру, потіхи від медведя-танцівника, перегони на середньовічних тачках, середньовічний футбол та перетягування канату. У веселій битві зійдуться армії скоморохів та дітей, а запальні середньовічні хороводи захоплять у вир невичерпної енергії.

Крім того, відвідувачі зможуть позмагатися з друзями у стрільбі з лука, покататися на княжих конях, поповнити свій фотоальбом колоритними світлинами, створити власноруч оберіг для своєї родини чи зліпити глиняний глечик у подарунок, або ж придбати цікавенький сувенір своїм близьким. А середньовічні страви на чистому заміському повітрі розкриють для гостей свій неповторний смак.

Відпочинок у «Парку Київська Русь» принесе лише позитивні емоції і залишить приємні спогади.

Нагадуємо, що для пенсіонерів діють знижки, а для дітей дошкільного та шкільного віку вхід безкоштовний у рамках Всеукраїнської дитячої благодійної акції «Новий Древній Київ».

Час роботи Парку: з 10:00 до 20:00.

Деталі на сайті: http://www.parkkyivrus.com

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі