chrome firefox opera safari iexplorer

Свято зустрічі весни «Хороводи Весни»

Дата події:7-8 квітня 2012 р.
Місце події:Парк Київська Русь parkkyivrus.com
Більше про подію:

7-8 квітня в Центрі культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь» пройде свято зустрічі весни та пробудження сил природи «Хороводи Весни».

На передвеликодні вихідні театр «Парку Київська Русь» підготував розважальну виставу, яка закличе весняне тепло.

Відвідувачі Парку візьмуть участь в інтерактивній програмі: давньоруська рулетка, ведмежі потіхи, конкурс «Весняні забави», перетягування канату, майстер-клас по володінню середньовічною зброєю та інші.

Для гостей виступить неперевершений кінний театр «Парку Київська Русь»: запальні трюкові елементи, Турнір вершників на княжої стайні, вистава «Піший воїн — кінний воїн» – все це на головному Ристалищі Парку.

Кульмінацією суботньої програми стане Перший відбірковий тур Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Бої один на один, «щит-меч», п'ять на п'ять захоплено сприймуть як дорослими, так і дітьми. Видовище дійсно захопливе – найкращі лицарі історичних клубів реконструкції відчайдушно борються за звання найсильнішого та спритного.

На території Парку будуть працювати середньовічний тир, стайня та костюмерна. Кожен гість Парку зможе не тільки взяти безпосередню участь у театральній програмі, але й спробувати себе в ролі лучника, вершника чи жителя Древнього Києва.

Нагадуємо, що школярі з усієї України мають можливість відвідати захід безкоштовно, адже Парк проводить Всеукраїнську благодійну дитячу акцію «Новий Древній Київ».

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі