chrome firefox opera safari iexplorer

Свято зустрічі весни «Хороводи Весни»

Дата події:7-8 квітня 2012 р.
Місце події:Парк Київська Русь parkkyivrus.com
Більше про подію:

7-8 квітня в Центрі культури та історії Київської Русі «Парк Київська Русь» пройде свято зустрічі весни та пробудження сил природи «Хороводи Весни».

На передвеликодні вихідні театр «Парку Київська Русь» підготував розважальну виставу, яка закличе весняне тепло.

Відвідувачі Парку візьмуть участь в інтерактивній програмі: давньоруська рулетка, ведмежі потіхи, конкурс «Весняні забави», перетягування канату, майстер-клас по володінню середньовічною зброєю та інші.

Для гостей виступить неперевершений кінний театр «Парку Київська Русь»: запальні трюкові елементи, Турнір вершників на княжої стайні, вистава «Піший воїн — кінний воїн» – все це на головному Ристалищі Парку.

Кульмінацією суботньої програми стане Перший відбірковий тур Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця». Бої один на один, «щит-меч», п'ять на п'ять захоплено сприймуть як дорослими, так і дітьми. Видовище дійсно захопливе – найкращі лицарі історичних клубів реконструкції відчайдушно борються за звання найсильнішого та спритного.

На території Парку будуть працювати середньовічний тир, стайня та костюмерна. Кожен гість Парку зможе не тільки взяти безпосередню участь у театральній програмі, але й спробувати себе в ролі лучника, вершника чи жителя Древнього Києва.

Нагадуємо, що школярі з усієї України мають можливість відвідати захід безкоштовно, адже Парк проводить Всеукраїнську благодійну дитячу акцію «Новий Древній Київ».

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути