chrome firefox opera safari iexplorer

«Територія А» запрошує на ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АНЖЕЛІКИ

Дата події:11 червня 2015 о 16:00
Місце події:Київський центральний військовий госпіталь (за другою аркою від центрального входу з вул. Щорса)
Більше про подію:

Оригінально відзначати день народження – фірмовий стиль як „Території А”, так і її очільниці – Анжеліки Рудницької. Гості відомої телеведучої, співачки, художниці завжди потрапляють замість іменинного застілля то на виставу в театр, то на презентацію кліпа, то на екскурсію історичними місцями, то полуничну вечірку.

У період війни дні народження Анжеліки перетворилися на благодійні акції. Минулого року в заповіднику „Софія Київська” гості — відомі українці та евакуйовані з окупованих територій дітлахи — разом створювали „Дерево бажань” і зібрали допомогу дітям — вимушеним переселенцям.

Цього року іменинниця не зрадила своїм традиціям – вона організовує концерт своїх друзів у Київському центральному військовому госпіталі для поранених захисників, волонтерів та медиків.

„2015 рік для мене особливий – розповідає Анжеліка, — у ньому море ювілеїв: 20 років хіт-параду „Територія А”, 15 років з виходу мого першого музичного альбому, 10 років моєї художньо-виставкової діяльності. Та зараз не час для святкувань. Тому я вирішила відзначити початок свого нового року там, де відчуваю себе потрібною. Найкращим подарунком для мене цього дня будуть чоловічі футболки, спортивні штани, труси, тапочки для поранених, або гроші їм на медикаменти. А ми з друзями подаруємо вам оптимістичний настрій і музичні сюрпризи.”.

У концерті візьть участь відомі й улюблені музиканти – народні артисти України Оксана Білозір і Віктор Павлік, заслужена артистка України Марина Одольська, співачка з чарівним голосом Ілларія, репер Ярмак і бандурист-віртуоз Ярослав Джусь. Співатиме і сама іменинниця.

„Я не випадково запросила на концерт у госпіталь саме цих артистів. По-перше, ми дружимо, по-друге, нас пов”язує „Територія А” (Оксана, Марина і Віктор були учасниками хіт-параду, а Ярмак, Ілларія і Ярослав – активними глядачами), а найголовніше — це небайдужі люди із великим серцем і самовідданістю, які намагаються змінити світ на краще. Я вдячна друзям-музикантам за те, що одразу відгукнулися. І вдячна кожному, хто прийде із допомогою нашим героям і госпіталю”.

Найважливішими гостями акції будуть поранені, але потрапити на нього зможе кожен. Замість квітів і подарунків Анжеліка Рудницька просить приносити допомогу і слова вдячності українським героям-захисникам рідної землі. Це і буде „вхідним квитком” на концерт.

„День народження без квітів – це не страшно, — коментує іменинниця. — Страшно, коли знецінюється людяність і співчуття. Давайте разом робити добрі справи!”

Чекаємо усіх!

Список нагальних потреб — на фото.

unnamed

Прес-служба МА „ТЕРИТОРІЯ А”
Контактний номер — 044-531-97-53

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути