chrome firefox opera safari iexplorer

Календар подій на День Перемоги в столиці

04 травня 2011 о 10:58

У День Перемоги на Хрещатику відбудеться військово-історичне дійство.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови КМДА Олександра Попова, повідомляє прес-служба мерії.

Так, 9 травня о 8.00 розпочнеться ритуал Пам'яті з покладанням квітів до пам'ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам'ятника генералу армії Ватутіну, могили невідомого солдата.

О 10.00 на Хрещатику відбудеться Святкова хода, урочистий мітинг, військо-історичний фестиваль «Велика Перемога. Травень 45-го» та масове театралізоване концертне дійство «Ту славну весну не забути повік».

Водночас на проспекті Перемоги біля пам'ятника «Визволителям Києва» у цей час відбудеться урочистий мітинг, присвячений міжнародному автопробігу по містах-героях на честь дня Перемоги.

Об 11.00 біля Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, що на території Печерського ландшафтного парку, відбудеться марш-парад духових оркестрів «Салют Перемоги». На Співочому полі розпочнеться концерт за участю художніх колективів України.

О 14.00 біля Київської міської державної адміністрації відбудеться концерт Київського академічного муніципального духового оркестру.

Закінчиться свято о 22.00 феєрверком.

Водночас, за словами співробітника департаменту Міноборони зі зв'язків зі ЗМІ Дмитра Гуцуляка, 66-ту річницю Перемоги святкуватимуть скромніше, ніж попередню, ювілейну.

Зокрема, не буде параду військ і огляду техніки, пише «Сегодня».

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути