chrome firefox opera safari iexplorer

Календар подій на День Перемоги в столиці

04 травня 2011 о 10:58

У День Перемоги на Хрещатику відбудеться військово-історичне дійство.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні голови КМДА Олександра Попова, повідомляє прес-служба мерії.

Так, 9 травня о 8.00 розпочнеться ритуал Пам'яті з покладанням квітів до пам'ятника героям-танкістам, стели Перемоги, пам'ятника генералу армії Ватутіну, могили невідомого солдата.

О 10.00 на Хрещатику відбудеться Святкова хода, урочистий мітинг, військо-історичний фестиваль «Велика Перемога. Травень 45-го» та масове театралізоване концертне дійство «Ту славну весну не забути повік».

Водночас на проспекті Перемоги біля пам'ятника «Визволителям Києва» у цей час відбудеться урочистий мітинг, присвячений міжнародному автопробігу по містах-героях на честь дня Перемоги.

Об 11.00 біля Національного музею історії Великої Вітчизняної війни, що на території Печерського ландшафтного парку, відбудеться марш-парад духових оркестрів «Салют Перемоги». На Співочому полі розпочнеться концерт за участю художніх колективів України.

О 14.00 біля Київської міської державної адміністрації відбудеться концерт Київського академічного муніципального духового оркестру.

Закінчиться свято о 22.00 феєрверком.

Водночас, за словами співробітника департаменту Міноборони зі зв'язків зі ЗМІ Дмитра Гуцуляка, 66-ту річницю Перемоги святкуватимуть скромніше, ніж попередню, ювілейну.

Зокрема, не буде параду військ і огляду техніки, пише «Сегодня».

 

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути