chrome firefox opera safari iexplorer

Традиційна Масниця в Музеї у Пирогові

Дата події:16-17 березня 2013 р.
Місце події:Національний музеї народної архітектури та побуту України (їхати від М «Виставковий центр» маршрутками №156, №172 і тролейбусом №11)
Більше про подію:

16-17- березня 2013 року на території Музею відбудеться колоритне та веселе свято проводів Зими й зустрічі весни — «Масниці» та «Колодія», який давав надію на щасливе одруження молодим.

Гості музею разом з фольклорними колективами та музейним гуртом «Дам лиха закаблукам» стануть учасниками давніх обрядів Масниці та Колодія, народних забав та ігор. Поласують традиційними варениками з сиром та сметаною, млинцями, узваром, напоями з трав та меду.

Народні майстри з усієї України запропонують гостям кращі зразки декоративно-ужиткового мистецтва.

Кульмінацією свята стане хода о 12.00 год. та ритуал спалення солом’яного символу Зими «Кострубатого діда» о 16.00 год.

Свято завершиться о 17.00 год.

Раді бачити Вас в українському народному вбранні

ВАРТІСТЬ ВХІДНОГО КВИТКА : ДОРОРСЛИМ — 30 ГР., ДІТЯМ ТА, СТУДЕНТАМ — 15 ГР.
ДОВІДКИ ПО ТЕЛЕФОНУ: 526- 25-27 – ПРИЙМАЛЬНЯ, 526- 24-16 — ЕКСКУРСБЮРО

Прес-служба Музею

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі