chrome firefox opera safari iexplorer

Турнір «Витязь Київського Дитинця»

Дата події:09 червня 2012 о 15:00
Місце події:«Парк Київська Русь»
Більше про подію:

В субботу, 9 червня, в «Парку Київська Русь» пройде черговий етап Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця».

Цього разу мечі схрестять учасники альянсу клубів реконструкції «АКРА», перший склад (міста Київ – Харків – Суми – Хмельницький) та клубу історичної реконструкції «Путивль» (м. Київ).

Це не постановочні бої заради розваги публіки. Це реальне протистояння, де кожен хоче довести своєю майстерністю та фізичною підготовкою, що його команда та він сам є найкращими у володінні середньовічною зброєю.

Учасники клубів реконструкції будуть змагатися один на один у номінаціях «меч – меч» та «щит – меч», а також у видовищних групових змаганнях – 5 бійців проти 5 бійців.

Запрошуємо усіх, хто хоче відчути вибух яскравих емоцій, споглядаючи справжні середньовічні бої, завітати до «Парку Київська Русь» 9 червня. Початок турніру «Витязь Київського Дитинця» – о 15.00.

Парк відкритий для відвідувачів з 10.00 до 19.00. Працюють середньовічні тир, кухня, конюшня та костюмерна.

Доїхати можна маршруткою від станції метро «Видубичі».

2 жовтня

Інші дати
2 жовтня відзначають:
  • Міжнародний день соціального педагога.
  • Міжнародний день ненасильства.
Розгорнути
Богдан Стельмах 
1943 – український поет. Його вірші «Перший сніг», «Пшеничне перевесло», «Колиска вітру», «Запроси мене у сни», «Тільки раз цвіте любов» з музикою Івасюка й Білозіра стали загальнонаціональними шлягерами у виконанні гуртів Ватра, Океан Ельзи та Плач Єремії, виконавців Руслани й Олександра Пономарьова, Софії Ротару і Василя Зінкевича.
Розгорнути
Михайло Жук
1883 – український живописець, майстер станкової грамоти та кераміки. Автор робіт «Дівчина в кріслі», «Гуцул», «Портрет батька», хрестоматійних портретів М. Вороного, Г Нарбута, О. Мурашка.
Розгорнути
Михайло Іванов
1871 – український учений-тваринник, педагог, засновник експериментальних зоотехнічних станцій у заповіднику Асканія-Нова.
Розгорнути
Народився Йосип Бокшай
(1891, с. Кобилецька Поляна Закарпатської області. - 1975) - український живописець, майстер пейзажу. Спільно з А. Ерделі вперше на Закарпатті організував художню школу. Автор картин "Озеро в горах", "Синевир", "Полонина Рівна", "Зустріч на полонині"
Розгорнути
Народився Денис Січинський
(1865 - 1909) – композитор і хоровий диригент, перший професор музики у Галичині, музично-громадський діяч, педагог.
Розгорнути
Народився Іван Багряний
(1907 – 1963), український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч. Автор романів «Сад Гетсиманський», «Тигролови», поеми «Гуляй-Поле». Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка (посмертно).
«Перейшов усі світи я — Є прекрасних мов багато, Але п е р ш о ю, як Мати, Серед мов одна лиш ти є. Ти велична і проста. Ти стара і вічно нова. Ти могутня, р і д н а м о в о ! Мово — пісня колискова. Мова — м а т е р і у с т а.» («Рідна Мова», 1937)
Розгорнути