chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові презентують мистецький проект «По Рождеству»

Дата події:20, 29 січня 2011
Місце події:Львів, Театр ім. Марії Заньковецької, Органний зал на вул. С.Бандери, 4
Більше про подію:

20 січня у театрі ім. Марії Заньковецької о 19.00 год. відбудеться щорічний мистецький проект «По Рождеству» від «Майстерні пісні». Захід проходить за підтримки Львівської міської ради.

"Окрім того, 29 січня в органному залі, що на вул. С. Бандери, 4 о 18.00 год. відбудеться концерт-презентація диску «Світоявлення. Давні духовні напіви Різдва», – повідомила художній керівник «Майстерні пісні», лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка Наталія Половинка.

Програма поєднає українську народну колядку-щедрівку. Традиційний співочий канон, ритміка архаїчних текстів та відеоарт створять образ тайни Різдва в сучасній художній формі.

«Цього року основою музики вечора стає текст – він пронизує всі зимові свята ще з правіків і до наших днів колядою, зверненням один до одного, до Бога і до всього живого. Ця мова говорить до небуденної людини, будить пам'ять того, що святе. Повільне вглядання в тишу Буття – Слово Рождества», — зазначила Наталія Половинка.

«По Рождеству» – щорічний проект, котрий у різних формах втілює традиційне українське свято: Різдво — Новий Рік — Водохреща. Головною цікавинкою свята є українська пісня.

Джерело: zaxid.net

28 травня

Інші дати
Народився Максиміліан Волошин (Кирієнко-Волошин)
(1877, м. Київ – 1932), російський поет і художник українського походження, перекладач. Представник символізму і акмеїзму, в поезії та малярстві відобразив історію та природу Криму.
Припаду я к острым щебням, к серым срывам размытых гор, Причащусь я горькой соли задыхающейся волны, Обовью я чобром, мятой и полынью седой чело. Здравствуй, ты, в весне распятый, мой торжественный Коктебель! (Максиміліан Волошин).
Розгорнути