chrome firefox opera safari iexplorer

«Свято шоколаду-2011», м. Львів

Дата події:11-14 лютого 2011 р.
Місце події:Львів
Більше про подію:

У цьому році міське Свято шоколаду у Львові буде проходити чотири дні, з 11 по 14 лютого. Урочисте відкриття відбудеться за участю всесвітньо відомого тенора Робертіно Лоретті.

На Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів. Шоколадні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, що розважатимуть гостей на вулицях міста та в міських театрах.

Щодня на IV Святі шоколаду Вас чекає:

  • Ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом шоколадних ласощів
  • бризки шоколадних фонтанів
  • конкурси та забави
  • Інтерактивний дитячий шоколадний сектор
  • цукерковий кулькоспад...

Працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Що особливого чекає Вас на святі?

11 лютого – Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті.

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду — урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері. Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор — нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому.

12 лютого – Створення шоколадного міста – “Львів з шоколаду”.

13 лютого - Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта.

14 лютого – День усіх закоханих.

Цей день ми відзначимо особливо! Для усіх, хто бажає провести один з найромантичніших вечорів Свято шоколаду запрошує у Палац мистецтв, де ми організуємо для усіх коханих і закоханих особливу програму. Запах шоколаду, романтична атмосфера і солодкий джаз. Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина.

На гостей чекає: Романтична атмосфера, вечір при свічках та романтична музика – а головне можливість подарувати чудовий вечір своїй коханій людині.

Джерело: shokolad.lviv.ua

27 вересня

Інші дати
Народився Микола Надемський
(1892, м. Київ – 1937) – український актор театру та кіно, театральний режисер. Зіграв понад 57 ролей в кіно («Звенигора», «Арсенал», «Земля» та ін).
Розгорнути
Народився Григорій Світлицький
(1872, м. Київ, - 1948) - український художник, майстер світлових контрастів.  Автор картин "Місячна ніч в Україні", "Місячна соната", "Листя шелестить", "Зійшов місяць", "Рідний край".
Розгорнути
Народився Олександр Вербицький
(1875,  м. Севастополь - 1958) - український архітектор, автор проекту сучасної споруди залізничного вокзалу в місті Києві.
Розгорнути
Народився Лев Силенко
(1921 – 2008) – філософ, релігійний діяч. Засновник Рідної Української Національної Віри (РУНВіри). Автор книги «Мага Віра» - священної книги РУНВіри.
«Людина, яка не любить свою Вітчизну, втратила все»
Розгорнути