chrome firefox opera safari iexplorer

«Свято шоколаду-2011», м. Львів

Дата події:11-14 лютого 2011 р.
Місце події:Львів
Більше про подію:

У цьому році міське Свято шоколаду у Львові буде проходити чотири дні, з 11 по 14 лютого. Урочисте відкриття відбудеться за участю всесвітньо відомого тенора Робертіно Лоретті.

На Вас чекатиме ще більше смачного шоколаду, веселих забав, цікавих конкурсів, святкових концертів та показових виступів. Шоколадні майстри відкриють Вам стародавні рецепти варіння шоколаду і дозволять підглянути за технологією його виготовлення. У руках львівських митців шоколад оживе і перетвориться на казкові персонажі, мініатюрні львівські будівлі та фігури відомих людей. Також до Львова завітають відомі артисти, що розважатимуть гостей на вулицях міста та в міських театрах.

Щодня на IV Святі шоколаду Вас чекає:

  • Ярмарок шоколадних виробів з найширшим асортиментом шоколадних ласощів
  • бризки шоколадних фонтанів
  • конкурси та забави
  • Інтерактивний дитячий шоколадний сектор
  • цукерковий кулькоспад...

Працюватиме імпровізована Шоколадна фабрика, на якій кондитери в майстерні з виготовлення шоколаду на Ваших очах демонструватимуть процес виготовлення шоколадних солодощів.

Що особливого чекає Вас на святі?

11 лютого – Урочисте відкриття за участю світового тенора Робертіно Лоретті.

Спеціальний гість свята – Робертіно Лоретті – приїде до Львова на Свято шоколаду — урочисто відкриє перший день та дасть святковий концерт у Львівській опері. Завдяки унікальному голосу Робертіно Лоретті став найвідомішим дитиною XX століття. Пісня «Ямайка» на початку 60-х минулого століття звучала на частотах багатьох світових радіостанцій, в тому числі і радянських. У нашій країні відомий тенор — нечастий гість, востаннє він приїжджав на Україні 12 років тому.

12 лютого – Створення шоколадного міста – “Львів з шоколаду”.

13 лютого - Створення та поїдання найдовшого шоколадного торта.

14 лютого – День усіх закоханих.

Цей день ми відзначимо особливо! Для усіх, хто бажає провести один з найромантичніших вечорів Свято шоколаду запрошує у Палац мистецтв, де ми організуємо для усіх коханих і закоханих особливу програму. Запах шоколаду, романтична атмосфера і солодкий джаз. Створення шоколадних сердець та найбільший вибір подарунків для закоханих на День Валентина.

На гостей чекає: Романтична атмосфера, вечір при свічках та романтична музика – а головне можливість подарувати чудовий вечір своїй коханій людині.

Джерело: shokolad.lviv.ua

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі