chrome firefox opera safari iexplorer

Вечір пам’яті Володимира Івасюка (святкова ватра), Львів

Дата події:22 травня 2011 о 19:00
Місце події:Львів, Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»
Більше про подію:

Захід відбудеться за участі дітей шкільного віку, гуртківців Установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів.

«Ми хочемо вшанувати пам’ять видатного композитора, поета, виконавця Володимира Івасюка, ознайомити дітей з життєвим та творчим шляхом талановитої особистості. Також ми намагаємося забезпечити змістовне дозвілля школярів та молоді, стараємося сприяти розвитку і вдосконаленню комунікабельності та створити умови для забезпечення здорового спілкування серед школярів та молоді», — повідомив директор УДЮМК Франківського району Львова управління сім’ї, молоді та спорту Роман Кладько.

«Щоб правильно розуміти життя, діти повинні знати історію, знати ключових постатей життя міста і країни. Виховання якісного громадянина – процес комплексний. Школи дають знання з різних предметів, класні керівники займаються вихованням поза навчальним процесом, а позашкілля забезпечує якісне проведення годин поза уроками. Відтак організація в наших УДЮМКах різного роду майстер-класів, змагань та пізнавальних бесід інтелектуально збагачує наших вихованців. І це є надважлива соціальна функція, яку наші педагоги-організатори виконують у своїй щоденній роботі», — зазначила керівник управління молоді, сім’ї і спорту Наталка Федорович.

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути