chrome firefox opera safari iexplorer

Вечір пам’яті Володимира Івасюка (святкова ватра), Львів

Дата події:22 травня 2011 о 19:00
Місце події:Львів, Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»
Більше про подію:

Захід відбудеться за участі дітей шкільного віку, гуртківців Установи дитячо-юнацьких молодіжних клубів.

«Ми хочемо вшанувати пам’ять видатного композитора, поета, виконавця Володимира Івасюка, ознайомити дітей з життєвим та творчим шляхом талановитої особистості. Також ми намагаємося забезпечити змістовне дозвілля школярів та молоді, стараємося сприяти розвитку і вдосконаленню комунікабельності та створити умови для забезпечення здорового спілкування серед школярів та молоді», — повідомив директор УДЮМК Франківського району Львова управління сім’ї, молоді та спорту Роман Кладько.

«Щоб правильно розуміти життя, діти повинні знати історію, знати ключових постатей життя міста і країни. Виховання якісного громадянина – процес комплексний. Школи дають знання з різних предметів, класні керівники займаються вихованням поза навчальним процесом, а позашкілля забезпечує якісне проведення годин поза уроками. Відтак організація в наших УДЮМКах різного роду майстер-класів, змагань та пізнавальних бесід інтелектуально збагачує наших вихованців. І це є надважлива соціальна функція, яку наші педагоги-організатори виконують у своїй щоденній роботі», — зазначила керівник управління молоді, сім’ї і спорту Наталка Федорович.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути