chrome firefox opera safari iexplorer

Великий Антикварний Салон-2011

Дата події:9-18 грудня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький арсенал
Більше про подію:

Великий Антикварний Салон – наймасштабніший виставковий проект на українському антикварному ринку.

Проект було започатковано 2008 року. Два роки поспіль Великий Антикварний Салон проходив в Українському домі. За цей час його відвідало близько 150 тис. осіб.

Великий Антикварний Салон – це унікальна можливість як для професіоналів, так і для поціновувачів мистецтва побачити картину антикварного ринку України у повному обсязі.

Великий Антикварний Салон – єдиний в Україні проект, який знайомить глядача з історичними раритетами, шедеврами світового мистецтва, унікальними музейними, корпоративними та приватними зібраннями. На Четвертому Великому Антикварному салоні будуть представлені найкращі антикварні галереї, салони, антикварні об’єднання та асоціації.

Серед спеціальних проектів Четвертого Великого Антикварного Салону:

«МУЗЕЙ-ГІСТЬ» − виставковий проект «Арсенал в Арсеналі» вперше представить у Києві унікальну старовинну зброю ХV-ХVІІІ ст. з фондів єдиного в Україні музею зброї «Арсенал» (Львів), збірка якого є третьою в Європі за своїм історичним значенням. Перлина колекції − обладунки «крилатих гусарів» − основної ударної сили військ Речі Посполитої ХVІІ-ХVІІІ ст., які також побачать відвідувачі.

Ретроспектива творів Віктора Зарецького (1925–1990) − знакового художника своєї доби. Учасник дисидентського руху, митець-універсал, рафінований естет, який зумів виплекати свій богоданий талант у суворому кліматі радянської партократії. Проект ініційований відомим мистецтвознавцем Олесею Авраменко.

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі