chrome firefox opera safari iexplorer

Великий Антикварний Салон-2011

Дата події:9-18 грудня 2011 р.
Місце події:Київ, Мистецький арсенал
Більше про подію:

Великий Антикварний Салон – наймасштабніший виставковий проект на українському антикварному ринку.

Проект було започатковано 2008 року. Два роки поспіль Великий Антикварний Салон проходив в Українському домі. За цей час його відвідало близько 150 тис. осіб.

Великий Антикварний Салон – це унікальна можливість як для професіоналів, так і для поціновувачів мистецтва побачити картину антикварного ринку України у повному обсязі.

Великий Антикварний Салон – єдиний в Україні проект, який знайомить глядача з історичними раритетами, шедеврами світового мистецтва, унікальними музейними, корпоративними та приватними зібраннями. На Четвертому Великому Антикварному салоні будуть представлені найкращі антикварні галереї, салони, антикварні об’єднання та асоціації.

Серед спеціальних проектів Четвертого Великого Антикварного Салону:

«МУЗЕЙ-ГІСТЬ» − виставковий проект «Арсенал в Арсеналі» вперше представить у Києві унікальну старовинну зброю ХV-ХVІІІ ст. з фондів єдиного в Україні музею зброї «Арсенал» (Львів), збірка якого є третьою в Європі за своїм історичним значенням. Перлина колекції − обладунки «крилатих гусарів» − основної ударної сили військ Речі Посполитої ХVІІ-ХVІІІ ст., які також побачать відвідувачі.

Ретроспектива творів Віктора Зарецького (1925–1990) − знакового художника своєї доби. Учасник дисидентського руху, митець-універсал, рафінований естет, який зумів виплекати свій богоданий талант у суворому кліматі радянської партократії. Проект ініційований відомим мистецтвознавцем Олесею Авраменко.

20 квітня

Інші дати
Павло Луспекаєв
1927 –  кіноактор. Знімався в фільмах: роль Верещагіна («Біле сонце пустелі»), «Республіка ШКІД», «Піднята цілина», «Вся королівська рать».
Розгорнути
Ґео (Юрій) Шкурупій 
1903 – український прозаїк, поет, представник напрямку панфутуризм; редактор, кіносценарист.
Розгорнути
 Володимир Шульгін 
1894 – студентський діяч, син Якова Шульгіна, організатор і керівник Української Студентської Громади в Києві. Загинув у бою під Крутами.
Розгорнути