chrome firefox opera safari iexplorer

VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», Луцьк

Дата події:5-7 травня 2011 р.
Місце події:м. Луцьк, Волинська обл.
Більше про подію:

З 5 по 7 травня у Луцьку відбудеться VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», присвячена 20-ій річниці незалежності України. Родзинкою свята буде презентація рукописної пам'ятки XVI століття – Пересопницького Євангелія, запланована на 6 травня.

Урочисте відкриття виставки-ярмарку «Книги Великої Волині» відбудеться 5 травня о 13.00 у приміщенні обласного академмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка. 

О 16:00 в медіа-домі ВОДТРК відбудеться круглий стіл «Проблеми книгочитання в Україні» за участю представників Державного комітету телебачення та радіомовлення, видавців та книгорозповсюджувачів, гостей з Литви, Білорусі та Польщі.

Подією VІ книжкової виставки-продажу «Книги Великої Волині» буде презентація рукописної пам'ятки XVI століття – Пересопницького Євангелія, яка запланована на 6 травня. У 2011 році Україна відзначає 450-річчя створення цієї унікальної книги – першого рукописного Євангелія, перекладеного староукраїнською мовою.

У програмі виставки – автограф-сесії, майстер-класи та творчі зустрічі відомих волинських письменників та їх колег з сусідніх областей і близького закордоння, різноманітні акції та лотереї. У межах книжкового форуму свої досягнення презентуватимуть гуртківці позашкільних установ області.

Під час виставки визначать переможців обласного марафону читців української книги серед студентської та учнівської молоді. Їм вручать сертифікати на 100 гривень для придбання книг будь-якого видавця-учасника форуму.

У межах форуму діятиме благодійна акція «Подаруй дитині книгу». Окремий стенд на виставці презентуватиме туристичний потенціал Волині.

Музичний супровід книжкового ярмарку забезпечуватимуть академічний камерний оркестр «Кантабіле», фольклорний колектив «Родинне перевесло» та оркестр Палацу учнівської молоді.

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути