chrome firefox opera safari iexplorer

VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», Луцьк

Дата події:5-7 травня 2011 р.
Місце події:м. Луцьк, Волинська обл.
Більше про подію:

З 5 по 7 травня у Луцьку відбудеться VІ книжкова виставка-ярмарок «Книги Великої Волині», присвячена 20-ій річниці незалежності України. Родзинкою свята буде презентація рукописної пам'ятки XVI століття – Пересопницького Євангелія, запланована на 6 травня.

Урочисте відкриття виставки-ярмарку «Книги Великої Волині» відбудеться 5 травня о 13.00 у приміщенні обласного академмуздрамтеатру імені Тараса Шевченка. 

О 16:00 в медіа-домі ВОДТРК відбудеться круглий стіл «Проблеми книгочитання в Україні» за участю представників Державного комітету телебачення та радіомовлення, видавців та книгорозповсюджувачів, гостей з Литви, Білорусі та Польщі.

Подією VІ книжкової виставки-продажу «Книги Великої Волині» буде презентація рукописної пам'ятки XVI століття – Пересопницького Євангелія, яка запланована на 6 травня. У 2011 році Україна відзначає 450-річчя створення цієї унікальної книги – першого рукописного Євангелія, перекладеного староукраїнською мовою.

У програмі виставки – автограф-сесії, майстер-класи та творчі зустрічі відомих волинських письменників та їх колег з сусідніх областей і близького закордоння, різноманітні акції та лотереї. У межах книжкового форуму свої досягнення презентуватимуть гуртківці позашкільних установ області.

Під час виставки визначать переможців обласного марафону читців української книги серед студентської та учнівської молоді. Їм вручать сертифікати на 100 гривень для придбання книг будь-якого видавця-учасника форуму.

У межах форуму діятиме благодійна акція «Подаруй дитині книгу». Окремий стенд на виставці презентуватиме туристичний потенціал Волині.

Музичний супровід книжкового ярмарку забезпечуватимуть академічний камерний оркестр «Кантабіле», фольклорний колектив «Родинне перевесло» та оркестр Палацу учнівської молоді.