chrome firefox opera safari iexplorer

VI Міжнародний фестиваль «Драбина»

Дата події:25-28 листопада 2010 р.
Місце події:театри м. Львова
Більше про подію:

Міжнародний фестиваль «Драбина» проводиться серед альтернативних, експериментальних, недержавних, незалежних та аматорських театральних колективів з України та з-за кордону.

Фестиваль ґрунтується на принципах вільного пошуку нових театральних форм. Велику увагу фестиваль приділяє сучасній драматургії.

В межах фестивалю відбуваються театралізовані літературні читання «Пожежна драбина», конкурс драматичних творів «Драма на драбині», фотографічний проект «Фотоп'єса», проект «Відеосцена», майстер-класи, читкип'єс та круглі столи. Гасло фестивалю «Сучасне покоління. Час. Простір. Власна візія».

Сайт: www.drabyna.lviv.ua
Тел.: (032) 244 58 55, (097) 90 53931

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути