chrome firefox opera safari iexplorer

У серпні пройде Міжнародний фестиваль «Етновир»

30 липня 2012 о 11:28

22-26 серпня Міжнародний фестиваль «Етновир» запрошує до Львова. Будуть виступи колоритних колективів з різних країни, паради вулицями міста, частування національними стравами, танцювальні майстер-класи.

Про це 30 липня повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Фестиваль фольклору в Україні збере на площі Ринок учасників з Польщі, Іспанії, Білорусії, Індії та Туреччини.

Протягом фестивалю на площі Ринок всі колективи-учасники просто неба готуватимуть традиційні страви своєї країни. Всі гості фестивалю матимуть нагоду спробувати оригінальні чи, навіть, екзотичні страви та відчути колорит країн-учасниць на смак.

«З кожним роком ми все глибше розуміємо ази туризму. Раніше ніхто не розглядав туризм, як серйозну економіку, як двигун для додаткових інвестицій. У Львові ми туризм сприймаємо надзвичайно серйозно, тому що це один із тих наріжних каменів, який ми ставимо в онову добробут наших мешканців. Кожен такий фестиваль дає нам нові імпульси», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

V Ювілейний фестиваль фольклору «Етновир» відбувається під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної Організації Народної Творчості (IOV). Організатор – Громадська організація «Етновир», за підтримки Львівської міської ради.

Джерело: ZIK
Розділи: Новини культури

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути