chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття фотовиставки «Руки Майстрів, що творять дива»

Дата події:19 листопада 2012 о 18:30
Місце події:Центр Української Культури та Мистецтва: м. Київ, Україна вул. Хорива, 19-В м. Контрактова площа (вихід з метро в бік Верхнього і Нижнього Валів)
Більше про подію:

Встигніть відвідати фотовиставку робіт, що які надійшли на фотоконкурс «Руки майстрів, що творять дива»!

Чому саме «Руки Майстрів», чому «Дива»? Адже в невтомних руках Майстра, зайнятого роботою, поєднується минуле та майбутнє, працьовита буденність та споконвічна традиція. Ці руки заслуговують на щиру Подяку та захоплення, як і праця Фотографа.

Фотограф – це не лише ловець натхненних миттєвостей Життя, а й Психолог, Художник, творець Прекрасного…Як і кожен митець, закоханий у свою справу, Фотограф потребує істинного визнання свого Таланту.

Ось усе це ми і хочемо показати. І обрати найкращого автора, достойного ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ, яка, до речі, є головним призом конкурсу.

Адже 35 робіт, надісланих нам з різних куточків України, демонструють не тільки високу технічну майстерність авторів, а і неабияку фантазію у підборі теми для висвітлення.

Відкриття фотовиставки – 19 листопада о 18:30!

Вхід вільний!

Чекаємо на вас!

Час роботи виставкового центру:
Пн.- Пт. – 10:00 – 19:00
Сб. – 10:00 – 18:00
Нд. – вихідний

З питань акредитації на відкриття виставки, стосовно отримання фотографій, відео-матеріалів, організації ексклюзивних інтерв’ю, сюжетів, цікавих та корисних матеріалів — звертайтеся до Ольги Музиченко за тел.: 097-98-22-783 або по е-mail: olga.muzi4enko@mail.com