chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття нової експозиції троянд в ботсаду ім. Гришка

Дата події:25 жовтня 2011 о 11:00
Місце події:Національний Ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України (м. Київ, вул. Тімірязєвська, 1)
Більше про подію:

25 жовтня 2011 року Національний Ботанічний сад ім. М.М. Гришка НАН України запрошує на відкриття нової експозиції рослин «Трояндовий струмок».

Таким чином буде завершено один з наймальовничіших ландшафтних ансамблів ботанічного саду разом з розарієм, гірським садом, ділянкою топіарного мистецтва та алеєю сакур.

Урочисте відкриття експозиції розпочнеться об 11:00. Місце збору для ЗМІ – центральний вхід до ботсаду з 10:40 до 11:00.

У відкритті експозиції візьмуть участь:
• Наталія Заіменко, директор Національного Ботанічного саду ім. М.М. Гришка.
• Олександр Максимчук, президент Асоціації благодійників України.
• Юджин Уолш, генеральний директор компанії «Імперіал Тобакко» в Україні.

Акредитація представників ЗМІ за телефоном (096) 976-48-50. Контактна особа – Ольга Дзюба, прес-секретар Національного Ботанічного саду.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі