chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття театрального сезону у «Парку Київська Русь»

Дата події:24-25 березня 2012 р.
Місце події:Парк Київська Русь
Більше про подію:

Центр культури та історії Древньої Русі «Парк Київська Русь» відкриває новий сезон видовищних театралізованих постановок і тематичних заходів, які проходитимуть на території Парку кожні вихідні.

В останні вихідні березня «Парк Київська Русь» презентує своїм відвідувачам нову програму з запальними танцями, театралізованими постановками, інтерактивами, конкурсами, дивовижними виступами каскадерів та кінного театру.

Головною подією суботи, 24 березня, стане відкриття грандіозного шоу — Міжнародного турніру з історичного фехтування «Витязь Київського Дитинця», який проходитиме протягом усього фестивального сезону.

Кращі бійці українських та зарубіжних клубів історичної реконструкції продемонструють глядачам свої вміння володіння середньовічним зброєю та боротимуться за звання найсильнішого і спритного.

Суботня вечірня програма здивує гостей Парку своєю насиченістю. Як тільки стемніє, в Парку запанує дивовижна атмосфера: по території запаляться факели, а на головній сцені розпочнеться магічне дійство — майстер-клас та виступ від чемпіонів Європи з ірландського степу, вогняне шоу та святковий феєрверк.

Протягом двох днів на території Парку будуть проводитися майстер-класи з народної творчості, працюватимуть середньовічний тир, конюшня, костюмерна та пункти харчування з традиційними стравами та напоями Київської Русі.

Детальна програма заходу на сайті: www.parkkyivrus.com

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути