chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття туристичного сезону у «Парку Київська Русь»

Дата події:30 квітня 2011
Місце події:«Парк Київська Русь» (с.Копачів, Обухівський район Київської області)».
Більше про подію:

П’ять великих міжнародних фестивалів, щотижневі тематичні вихідні, нові споруди та експозиції, екскурсії на кількох мовах, доповнене меню – це те, що чекає на відвідувачів у новому сезоні в «Парку Київська Русь».

Будуть проведені фестивалі IX-XI, XIII, XV століть, лучний турнір із битвами, штурмом фортеці, змаганнями богатирів. Також збагатили програму відпочинку тематичними вихідними: день Святої княгині Ольги, день середньовічної моди, свято коваля, День випускника, День молоді та багато інших.

Також відвідувачі можуть побачити нові споруди, які були побудовані взимку. Творці проекту працювали над зведенням огорожі Великого Ярославого Двору, який за планом розташується на території Дитинця, збудували кілька садиб XI-XIII ст. і веж різного призначення. Планується організувати музей середньовічної зброї та музичних інструментів. Окрім того, на території «Предграддя» буде галерея, де проводитимуть різноманітні виставки, та з’явиться печера Нестора Літописця.

Творці проекту також подбали про школярів, започаткувавши благодійну акцію «Дитинець Києва кличе вас!», мета якої організувати якісне дозвілля та розповісти про історію і традиції Київської Русі дітям. Для цього 500 тис. школярів Києва та області отримають спеціальні запрошення, які дозволять безкоштовно відвідати один із заходів у Парку Київська Русь.

  • 30 квітня — шоу байкерів та виступ театру «Парк Київська Русь».
  • 21-22 травня — перший масштабний історичний фестиваль – «Київська Русь XIII ст.»
  • 18-19 червня — міжнародний фестиваль «Лицарство XV ст. – Штурм фортеці».
  • 27-28 серпня — традиційний фестиваль «Билини Стародавнього Києва – IX-XI ст.»
  • 24-25 вересня пройде фестиваль «Гості Стародавнього Києва – XV ст.».
  • 8 жовтня — міжнародний лучний турнір «Стріла Стародавнього Києва».
Джерело: УНІАН

4 липня

Інші дати
Данило Демуцький 
1893 –  класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
 
Розгорнути
Юліан Панькевич 
1863 – український графік, релігійний живописець (іконостаси, картини «Ісус Христос», «Богородиця», «Сільська Мадонна»), автор єдиного портрета І. Франка, зробленого з натури, ілюстрацій до поетичної антології «Акорди», «Слова о полку Ігоревім», творів Г. Хоткевича, С. Руданського, Я. Щоголіва. Учитель М. Бойчука.
Розгорнути
Народився Петро Панч (Панченко)
український письменник, член групи «Плуг», ВАПЛІТЕ, ВУСПП. Автор книг: «Гомоніла Україна», «Син Таращанського полку», «Білий вовк», «Три копійки» та ін. Офіцер Армії УНР.
«Гомоніла Україна, Довго гомоніла, Довго, довго кров степами Текла-червоніла.» (Тарас Шевченко).
Розгорнути