chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття туристичного сезону у «Парку Київська Русь»

Дата події:30 квітня 2011
Місце події:«Парк Київська Русь» (с.Копачів, Обухівський район Київської області)».
Більше про подію:

П’ять великих міжнародних фестивалів, щотижневі тематичні вихідні, нові споруди та експозиції, екскурсії на кількох мовах, доповнене меню – це те, що чекає на відвідувачів у новому сезоні в «Парку Київська Русь».

Будуть проведені фестивалі IX-XI, XIII, XV століть, лучний турнір із битвами, штурмом фортеці, змаганнями богатирів. Також збагатили програму відпочинку тематичними вихідними: день Святої княгині Ольги, день середньовічної моди, свято коваля, День випускника, День молоді та багато інших.

Також відвідувачі можуть побачити нові споруди, які були побудовані взимку. Творці проекту працювали над зведенням огорожі Великого Ярославого Двору, який за планом розташується на території Дитинця, збудували кілька садиб XI-XIII ст. і веж різного призначення. Планується організувати музей середньовічної зброї та музичних інструментів. Окрім того, на території «Предграддя» буде галерея, де проводитимуть різноманітні виставки, та з’явиться печера Нестора Літописця.

Творці проекту також подбали про школярів, започаткувавши благодійну акцію «Дитинець Києва кличе вас!», мета якої організувати якісне дозвілля та розповісти про історію і традиції Київської Русі дітям. Для цього 500 тис. школярів Києва та області отримають спеціальні запрошення, які дозволять безкоштовно відвідати один із заходів у Парку Київська Русь.

  • 30 квітня — шоу байкерів та виступ театру «Парк Київська Русь».
  • 21-22 травня — перший масштабний історичний фестиваль – «Київська Русь XIII ст.»
  • 18-19 червня — міжнародний фестиваль «Лицарство XV ст. – Штурм фортеці».
  • 27-28 серпня — традиційний фестиваль «Билини Стародавнього Києва – IX-XI ст.»
  • 24-25 вересня пройде фестиваль «Гості Стародавнього Києва – XV ст.».
  • 8 жовтня — міжнародний лучний турнір «Стріла Стародавнього Києва».
Джерело: УНІАН

1 жовтня

Інші дати
Адріан Кащенко
1858 –  український письменник. Автор історичних оповідань, повістей і романів («Під Корсунем», «На руїнах Січі» та ін.).
Розгорнути
День ветерана
З метою посилення уваги до потреб і проблем старшого покоління, забезпечення належного та гідного соціального захисту ветеранів, щорічно з 2004 року відзначається національний український «День ветерана».
Розгорнути
Міжнародний день музики
Заснований 1 жовтня 1975 року за рішенням ЮНЕСКО. Одним із ініціаторів установи Міжнародного дня музики є композитор Дмитро Шостакович.
Розгорнути
Народився Валер’ян Поліщук
(1897 – 1937), український письменник, поет, літературний критик, яскравий представник розстріляного Відродження.
«Рости, рости нове покоління, клич за собою друге, ставайте одне одному на плечі й ідіть головою в віки, а я старою розсохою буду під вами, невідомий, розпилений, буду підпирати вас зо всім корінням моїм і ваших предків... Як радісно!»
Розгорнути
Народився Володимир Горовиць
(1903 - 1989) — видатний піаніст ХХ століття, «король королів піанізму».
Розгорнути