chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки «Падав сніг на поріг»

Дата події:11 січня 2011 о 17:00
Місце події:Львів, галерея «Зелена канапа» (вул.Вірменська, 7)
Більше про подію:

Авторами нової виставки «Падав сніг на поріг» є художниці Вікторія Проців та Інна Івасюк.

У галереї ви побачите театралізовані забави, карнавали, вечорниці з їхніми кокетуваннями і залицяннями, від двох вже дорослих мисткинь, для яких дитинство не закінчується. 

Вони бережуть вірність цьому світлому і щирому періоду в житті кожної людини, за допомогою своєї творчості: Вікторія Проців, малюючи свої кольорові зображення кумедних персонажів і сюжетів, а Інна Івасюк, бавлячись в магодзи – текстильні ляльки ручної роботи. 

Триватиме виставка до кінця січня. 

Джерело: zahid.net

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути