chrome firefox opera safari iexplorer

Відкриття виставки «Падав сніг на поріг»

Дата події:11 січня 2011 о 17:00
Місце події:Львів, галерея «Зелена канапа» (вул.Вірменська, 7)
Більше про подію:

Авторами нової виставки «Падав сніг на поріг» є художниці Вікторія Проців та Інна Івасюк.

У галереї ви побачите театралізовані забави, карнавали, вечорниці з їхніми кокетуваннями і залицяннями, від двох вже дорослих мисткинь, для яких дитинство не закінчується. 

Вони бережуть вірність цьому світлому і щирому періоду в житті кожної людини, за допомогою своєї творчості: Вікторія Проців, малюючи свої кольорові зображення кумедних персонажів і сюжетів, а Інна Івасюк, бавлячись в магодзи – текстильні ляльки ручної роботи. 

Триватиме виставка до кінця січня. 

Джерело: zahid.net

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі