chrome firefox opera safari iexplorer

Волинський фестиваль вареника

Дата події:16 вересня 2012
Місце події:м. Луцьк, Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки
Більше про подію:

16 вересня в Луцьку відбудеться перший «Волинський фестиваль вареника». Мета свята – популяризація українських народних традицій.

Організатором заходу виступила молодіжна організація «Студентська республіка» та рекламна агенція «Еліанс» за підтримки Волинської ОДА та Луцької міської ради.

У межах фестивалю відбуватиметься частування усіх бажаючих варениками, безліч конкурсів та вікторин, майстер-клас з виготовлення вареників від кращих кухарів Волині, показ колекції кращих вишиванок Волині, козацькі розваги, народне караоке та українська дискотека.

За словами керівника оргкомітету Валерія Пельца, під час дійства роздадуть 500 повноцінних порцій різних видів вареників.

«Навіть будь-яка людина може вдома зліпити свої вареники і показати їх широкому загалу», ‒ зауважив голова оргкомітету.

У межах фестивалю визначатимуться переможці в номінаціях: найоригінальніший вареник, кращий рецепт вареника, український традиційний вареник, «Вареничний майстер», краща викладка вареників, найшвидше ліплення вареників, найбільший вареник, найкраща гумореска про вареник.

Учасники фестивалю змагатимуться у конкурсі «Вареник з сюрпризом», ««Що не з’їм, те понадкушую», «Вареники в сметані», «Справжній козак», «Справжня козачка», «Вареничний ерудит» та інші. Переможці та найактивніші учасники отримають грамоти та дуже багато цінних подарунків від оргкомітету та спонсорів свята.

Фестиваль проходитиме в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Джерело: Zaxid.net

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі