chrome firefox opera safari iexplorer

Волинський фестиваль вареника

Дата події:16 вересня 2012
Місце події:м. Луцьк, Центральний парк культури і відпочинку імені Лесі Українки
Більше про подію:

16 вересня в Луцьку відбудеться перший «Волинський фестиваль вареника». Мета свята – популяризація українських народних традицій.

Організатором заходу виступила молодіжна організація «Студентська республіка» та рекламна агенція «Еліанс» за підтримки Волинської ОДА та Луцької міської ради.

У межах фестивалю відбуватиметься частування усіх бажаючих варениками, безліч конкурсів та вікторин, майстер-клас з виготовлення вареників від кращих кухарів Волині, показ колекції кращих вишиванок Волині, козацькі розваги, народне караоке та українська дискотека.

За словами керівника оргкомітету Валерія Пельца, під час дійства роздадуть 500 повноцінних порцій різних видів вареників.

«Навіть будь-яка людина може вдома зліпити свої вареники і показати їх широкому загалу», ‒ зауважив голова оргкомітету.

У межах фестивалю визначатимуться переможці в номінаціях: найоригінальніший вареник, кращий рецепт вареника, український традиційний вареник, «Вареничний майстер», краща викладка вареників, найшвидше ліплення вареників, найбільший вареник, найкраща гумореска про вареник.

Учасники фестивалю змагатимуться у конкурсі «Вареник з сюрпризом», ««Що не з’їм, те понадкушую», «Вареники в сметані», «Справжній козак», «Справжня козачка», «Вареничний ерудит» та інші. Переможці та найактивніші учасники отримають грамоти та дуже багато цінних подарунків від оргкомітету та спонсорів свята.

Фестиваль проходитиме в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Джерело: Zaxid.net

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі