chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнський Міжнародний Фестиваль «UKRAINE JAZZ SUMMER 2013»

Дата події:25-30 червня 2013
Місце події:Київ, Одеса, Сімферополь
Більше про подію:

Наприкінці червня у Києві, Одесі та Сімферополі відбудеться Другий літній Всеукраїнський Міжнародний Фестиваль «UKRAINE JAZZ SUMMER 2013». 

Розклад:

 • Київ — 25-26 червня
 • Одеса — 28-29 червня
 • Сімферополь - 30.06.2013

Учасники

США: 

 • ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ! — Allan Harris / Аллан Харріс – вокал, гітара,
 • ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ!- Eve Cornelious / Ів Корнеліус – вокал

Ізраїль:

 • Roy Assaf / Рой Ассаф – фортепіано,
 • Robert Anchipolovsky / Роберт Анчиполовський – саксофон,
 • Ofri Nehemia / Офрі Нехемія – барабани

Україна-США: 

 • Ark Ovrutski / Арк Овруцький – контрабас, бас-гітара

КИЇВ 25 червня

FREEDOM: урочисте відкриття ФЕСТИВАЛЮ

«Джазове літо в Україні 2013» 

            Прес-конференція з артистами початок о 18:00 (вхід за запрошеннями, акредитація обов’язкова тел. (066) 820-13-78);

Проект “BIRD with strings” (з репертуару Чарлі Паркера) початок о 19:30

 •             Ів Корнеліус – вокал (США),
 •             Роберт Анчиполовський – саксофон (Ізраїль),
 •             Арк Овруцький – контрабас, бас-гітара (Україна-США)
 •             У супроводі струнного оркестру

Квитки 200-800 грн., тел. для замовлення та бронювання столів: 468-32-32, (066) 820-13-78.  

КИЇВ 26 червня 

FREEDOM: ДРУГИЙ день ФЕСТИВАЛЮ 

Квартет Аллана Харріса (США) початок о 19.30: 

 • Аллан Харріс – вокал (США),
 • Рой Ассаф – фортепіано (Ізраїль),
 • Офрі Нехемія – барабани (Ізраїль),
 • Арк Овруцький – контрабас (Україна-США)

Квитки 200-800 грн., тел. для замовлення та бронювання столів: 468-32-32, (066) 820-13-78.  

ОДЕСА 28 червня-29 червня 

Клуб «Бернардацці»

Початок о 20:00

 • 28.06 – ПЕРШИЙ ДЕНЬ: Квартет Аллана Харріса (США-Україна-Ізраїль)
 • 29.06 – ДРУГИЙ ДЕНЬ: Квартет Арка Овруцького за участю Ів Корнеліус (США-Україна-Ізраїль)

Квитки 150-500 грн., тел. для замовлення (048) 785-55-85.

Сімферополь 30 червня 

Клуб «Ірей»: закриття ФЕСТИВАЛЮ 

Квартет Аллана Харріса (США) початок о 20:00

Квитки 500 грн., тел. для замовлення (066) 000-07-04.

Довідка

 Аллан Харріс /Allan Harris/ (США) – всесвітньо відомий співак, гітарист та автор пісень. Популярність він отримав в інтерпретації класичних джазових стандартів. Пластичний голос, вільна манера гри на гітарі дозволяє йому легко й невимушено переходити від джазу до року і блюзу, з’єднуючи разом їх елементи, не даючи при цьому ні на хвилину забути про власну індивідуальність. Багатогранність таланту Харріса навела критиків The New York Times на думку порівняти його з Протеєм, наділеним феноменальною багатоликістю.

Харріс виступав у різних містах США, майже у всіх європейських країнах, відвідав з  концертами весь Далекий Схід, брав участь у багатьох джазових фестивалях. Також вже відвідав Росію. Всюди його концерти визивають захоплені відгуки слухачів та ЗМІ. Він три рази  отримував премію The New York Nightlife Award у номінації «видатний вокаліст». Серед його великих композиторських робіт – повноформатний мюзикл Cross That River з життя ковбоїв на «дикому» американському Заході, що отримав престижну театральну премію. Пісні з нього Харріс з задоволенням виконує на своїх концертах.

Він постійний гість на таких фестивалях як: Jazz Aspen, Wien Jazz Festival в Австрії та Umbria Jazz Festival в Італії. Офіційний сайт http://www.allanharris.com/

Ів Корнеліус /Eve Cornelius/ (США) – співачка з видатною музичною  кар’єрою. Вона виступала по всьому світу. Тури по Європі, Японії, США та навіть Кубі  пройшли з незмінним аншлагом.

Фестивальний список співачки виглядає досить переконливо: North Sea, Monterey, Montreaux, Newport, Middleheim, JVC Jazz Festival at Lincoln Center.

Одна з не багатьох джазових вокалісток з непередбачуваною музичною  винахідливістю, заслужила багато захоплених схвальних відгуків музичних  критиків по всьому світу.

Серед імен, котрі оточують її портрет на афішах, видатні представники світового  джазу: Roy Hargrove, Jon Hendricks, Chucho Valdez, Mulgrew Miller, Cart Allen, Rodney Whitaker, Mark Whitfield, Tim Warfield та ін.

Викладає джазовий вокал в Університеті Східної Кароліни (США). Приймала  участь в популярному музичному шоу «BET’s Jazz Discovery», її виступ був відзначено  титулом «Джазовий вокал року». Детально про її творчість на сайті http://evecornelious.com/.

Рой Ассаф (Ізраїль-США) – ізраїльський піаніст, отримав музичну освіту на батьківщині. Заради вдосконалення своєї майстерності в джазовій області продовжив навчання в Manhattan School of Music.

Дебютував Рой Ассаф разом з «All Star Big Band» Діззі Гіллеспі в Нью-Йорку (2007р.). Після такого успішного старту, Рой Ассаф відправився в турне, котре проходило у 13  містах Європи.

Рой Ассаф за всі роки своєї творчої професійної діяльності виступав на одній сцені з рядом світових відомих музикантів. Таких майстрів джазової музики нема чого й перераховувати, чого варті імена: Рой Хардгроув, Антоніо Харт, Л’ юіс Неш, Доктор Біллі Тейлор, Баррі Харріс та ін. Також на сьогодні піаніст Рой Ассаф виступає у складі John Lee Quartet, Charlie Christenson Quartet, Alex Terrier Quartet, Chris Dempsey Quartet.

Роберт Анчиполовський (Ізраїль) видатний ізраїльський саксофоніст та один з тих джазменів, вихідців з бувшого СССР, хто зміг домогтися великої популярності за кордоном.

У 1991 р. Роберт Анчиполовський разом з родиною емігрував до Ізраїлю. Й одразу поїхав  на 4 роки до Нью-Йорку вчитися у великого джазового саксофоніста Філа Вудса, котрий казав про свого студента як «про одного з самих талановитих молодих альт-саксофоністів…». У 1996 р. Анчиполовський повернувся до Ізраїлю, де створив  декілька джазових складів в дусі сучасного мейнстріму, спільно з якими активно гастролював світом.

Він виступав разом з легендарними джазовими музикантами: Філом Вудсом, Ренді Брекером, Малгрю Міллером, Деборой Браун, Стівом Турре, Кенні Барроном, Ларрі Уіллісом, Тоні Панчеллой, Джеммі О'Доннеллом, Даніілом Крамером, Ігорем Бутманом та ін.

Приймав участь у багатьох джазових фестивалях в Ізраїлі, Європі, Росії та США: «Wichita Jazz Festival», «Paris International Jazz Festival», «Umbria Winter Jazz Festival», «BBC international Jazz Festival» у Лондоні, Фестиваль Ізраїля в Єрусалимі, «Red Sea Jazz Festival» (в місті Ейлат, Ізраїль).

«Його майбутнє виглядає багатообіцяючим!» – говорить про Роберта легендарний тромбоніст Кертіс Фюллер.

Офрі Нехемія (Ізраїль) – барабани
Нова молода зірка ізраїльського джазу. Вундеркінд, почав грати на барабанах в 2 роки. У свої 18 встиг повчитися в Берклі. Є постійним учасником квартетів Элі Дегібрі та Авішая Коєна, гастролюючи з ними по всьому світу.

Аркадій Овруцький /Ark Ovrutski/ (Україна-США) – контрабасист, композитор та бенд-лідер, лауреат джазових фестивалів і автор багатьох міжнародних  джазових проектів. Небезпідставно вважається одним з кращих джазових басистів пострадянського простору.

За останні 8 років Арк Овруцький співпрацював з: Кертісом Фуллером, Кармен Ланді, Марком Соскіним, Стівом Уільямсом, Ларрі Уіллісом, Джевоном Джексоном, Стівом Слейглом, Джей Ді Уолтером, Дудукой да Фонсекой, Патієнс Хіггінс, Міхілем Борстлапом, Сінтією Скотт, Джимом Ротонді, Дональдом Едвардсом, Джеймсом Сполдінгом.

У квітні 2010 р. Арк Овруцький записав у Нью-Йорку авторський альбом «Sounds of Brazil» з Дудукой да Фонсекой, Крейгом Хенді, Хеліо Алвешом і Жорже Контіненчіно. Цей альбом було високо оцінено критиками США та  квітні 2011 Арка запросили із цією  програмою до знаменитого «DIZZI COCA COLA» – джазового клубу ЛІНКОЛЬН ЦЕНТРА в  Нью-Йорці.

Фестиваль відбудеться за підтримки посольства Ізраїлю в Україні до 65-річчя утворення держави Ізраїль.