chrome firefox opera safari iexplorer

Турнір зі стрітболу «Баскетбольний рух — за здоров'я нації»

Дата події:11-12 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ (Пуща - Водиця), вул. Лісна 28, спортивний зал сш № 104.
Більше про подію:

11 грудня 2010 р. о 14:30 відбудеться офіційне відкриття всеукраїнського турніру зі стрітболу серед дівочих команд (1997 року народження та молодші) — «Баскетбольний рух — за здоров'я нації» 

Захід організовано Федерацією вуличного баскетболу України, під егідою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та за підтримки Національної федерації баскетболу України.

В змаганнях приймуть участь шістнадцять команд з наступних міст: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне, Ялта, Полтава, Бердянськ, Вишневе, Нововолинськ, а також команди з інтернаціональних шкіл Києва.

Участь у відкритті турніру візьмуть Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національної федерації баскетболу України, Олімпійський чемпіон, Народний депутат України Олександр Волков. 

Додаткова інформація та акредитація за телефонами: (096) 122 56 10 (прес-секретар ФВБУ Саласюк Володимир).

9 червня

Інші дати
Володимир Войцюк
1930 –  український меценат, педагог. Працюючи двірником у США, майже всі свої заощадження виділяв на меценатство: на створення кінострічок «Голод-33», «Нескорений» та «Атентат – Осіннє вбивство у Мюнхені»; пам’ятників Т. Шевченку та І. Франку тощо.
Розгорнути
9 червня відзначають:
  • День працівників текстильної і легкої промисловості.
  • Міжнародний день друзів.
  • Шавуот.
Розгорнути
Народився Іван Мар'яненко
(Петлішенко) (1878, с.Мар'янівка, Кіровоградська область - 1962)  – український актор, режисер, педагог. Автор книг «Минуле українського театру», «Сцена, актори, ролі».  
Ця п'єса почалася вже давно, І лиш тепер збагнув я: то вистава, де кожен власну сутність загубивши, і дивиться, і грає. Не живе (Василь Стус)
Розгорнути
Народився Олександр Яната
(1888, м. Миколаїв – 1938) – український агроном і ботанік. Організатор та редактор «Українського ботанічного журналу», один із засновників заповідників у Кончі-Заспі та Каневі.
 
Розгорнути