chrome firefox opera safari iexplorer

Турнір зі стрітболу «Баскетбольний рух — за здоров'я нації»

Дата події:11-12 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ (Пуща - Водиця), вул. Лісна 28, спортивний зал сш № 104.
Більше про подію:

11 грудня 2010 р. о 14:30 відбудеться офіційне відкриття всеукраїнського турніру зі стрітболу серед дівочих команд (1997 року народження та молодші) — «Баскетбольний рух — за здоров'я нації» 

Захід організовано Федерацією вуличного баскетболу України, під егідою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та за підтримки Національної федерації баскетболу України.

В змаганнях приймуть участь шістнадцять команд з наступних міст: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне, Ялта, Полтава, Бердянськ, Вишневе, Нововолинськ, а також команди з інтернаціональних шкіл Києва.

Участь у відкритті турніру візьмуть Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національної федерації баскетболу України, Олімпійський чемпіон, Народний депутат України Олександр Волков. 

Додаткова інформація та акредитація за телефонами: (096) 122 56 10 (прес-секретар ФВБУ Саласюк Володимир).

16 липня

Інші дати
Данило Демуцький
1893 – класик українського і світового кіно, кінооператор і фотограф. Кінооператор О. Довженка («Арсенал», «Земля»), Б. Барнета і І. Савченко. Заслужений діяч мистецтв Української РСР (1954). Заслужений діяч мистецтв Узбецької РСР (1954). Лауреат Сталінської премії першого ступеня (1952). Жертва сталінських репресій.
Розгорнути
1990 р. — прийняття Декларації про державний суверенітет України
«Верховна Ради Української РСР, виражаючи волю народу України, прагнучи створити демократичне суспільство, виходячи з потреб всебічного забезпечення прав і свобод людини, шануючи національні права всіх народів, дбаючи про повноцінний політичний, економічний, соціальний і духовний розвиток народу України, визнаючи необхідність побудови правової держави, маючи на меті утвердити суверенітет і самоврядування народу України, ПРОГОЛОШУЄ державний суверенітет України як верховенство, самостійність, повноту і неподільність влади Республіки в межах її території та незалежність і рівноправність у зовнішніх зносинах». («Декларація про державний суверенітет України»).
Розгорнути
Народився Василь Барка (Очерет)
(1908, с.Солониця, Полтавська область - 2003) - український письменник і перекладач.  Автор роману «Жовтий князь».  
Розгорнути