chrome firefox opera safari iexplorer

Турнір зі стрітболу «Баскетбольний рух — за здоров'я нації»

Дата події:11-12 грудня 2010 р.
Місце події:м. Київ (Пуща - Водиця), вул. Лісна 28, спортивний зал сш № 104.
Більше про подію:

11 грудня 2010 р. о 14:30 відбудеться офіційне відкриття всеукраїнського турніру зі стрітболу серед дівочих команд (1997 року народження та молодші) — «Баскетбольний рух — за здоров'я нації» 

Захід організовано Федерацією вуличного баскетболу України, під егідою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та за підтримки Національної федерації баскетболу України.

В змаганнях приймуть участь шістнадцять команд з наступних міст: Київ, Дніпропетровськ, Харків, Запоріжжя, Миколаїв, Рівне, Ялта, Полтава, Бердянськ, Вишневе, Нововолинськ, а також команди з інтернаціональних шкіл Києва.

Участь у відкритті турніру візьмуть Міністр України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіль Сафіуллін, президент Національної федерації баскетболу України, Олімпійський чемпіон, Народний депутат України Олександр Волков. 

Додаткова інформація та акредитація за телефонами: (096) 122 56 10 (прес-секретар ФВБУ Саласюк Володимир).

28 червня

Інші дати
Народилася Галина Вігурська
(1909, с. Юлинці Вінницької обл. - 1990) -  українська письменниця. Перекладала з білоруської, польської, російської мов (твори Якуба Коласа, В. Бикова, П. Бровки).
Розгорнути
Народився Андрій Роміцин
(1909, с. Труфанівська, Росія - 1990) -  український кінознавець. Кандидат мистецтвознавства. Твори: "Кіно і сучасність", "Мистецтво екрана", "Життя та герої екрана".
Розгорнути
27 — 28 червня 1663 р. – Чорна рада у Ніжині
загальна козацька рада, яка збиралася для вирішення стратегічних птань, коли між старшинами не було одностайності. Рада була скликана для обрання гетьмана Лівобережної України. В 1663 році після зречення Юрія Хмельницького в Україні розпочався період громадянської війни ( «Руїна»). Чорна рада 1663 року обрала гетьманом Івана Брюховецького. Участь у Чорній раді брали не тільки козаки,  але селяни і міщани – «чернь», які також мали право голосу.  
Тече вода в синє море, Та не витікає, Шука козак свою долю, А долі немає. (Тарас Шевченко)
Розгорнути
Битва під Берестечком (28 червня – 10 липня 1651)
найбільший бій Хмельниччини, який вібувся між Військом Запорізьким під командуванням Богдана Хмельницького спільно з союзним йому кримськотатарським військом та армією Речі Посополитої.
Розгорнути

Новини Дивитися всі