chrome firefox opera safari iexplorer

Винний фестиваль «Wine Fest», Київ

Дата події:8-10 листопада 2011 р.
Місце події:Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б, м. Київ, Україна)
Більше про подію:

З 8 по 10 листопада 2011 року в Києві відбудеться грандіозний фестиваль вина Wine Fest. Фестиваль Wine Fest дозволить глянути по-новому на культуру виноробства, виноградарства і вина в Україну.

Головне завдання фестивалю Wine Fest — формування культури споживання вина в нашій країні і вирішення завдань, які стоять перед виробниками вина і виноградарями.

На фестивалі вина Wine Fest будуть представлені українські та іноземні вина, коньяки та інші продукти виноробства, комплекс технологій для виноробства і виноградарства.

Фестиваль буде цікавим експертам виноробства і виноградарства, фахівцям оптової та роздрібної торгівлі, дистриб'юторам і працівникам ресторанно-готельного бізнесу, а також любителям вина, які хочуть дізнатися про нього якомога більше і долучитися до культури споживання вина.

Фестиваль Wine Fest об'єднає в собі:

  • ділові та культурно-освітні заходи;
  • спеціалізовану виставку вина, виноробства, виноградарства;
  • народні та професійні дегустації;
  • кулінарні еногастрономіческіе шоу;
  • розважальну шоу-програму, вечір кіно, галерею Art Wine.

У рамках освітніх класів «Школи вина» досвідчені сомельє, кухарі та ресторатори поділяться своїм досвідом, розкажуть про культуру вживання вина та продуктів виноробства.

Серед ділових заходів — конгрес виноробів та професійні майстер-класи та дегустації.

Організатор фестивалю вина Wine Fest — Київський міжнародний контрактовий ярмарок (kmkya.kiev.ua) за сприяння асоціації «Українське бюро винограду і вина».

Більше інформації — на офіційному сайті фестивалю.

Довідка

Київський міжнародний контрактовий ярмарок — лідер виставкового бізнесу в Україні, працює на ринку виставкових послуг з 1994 р. Щорічно компанія організовує близько 50 спеціалізованих національних і міжнародних виставок. У виставках бере участь більше 4 тис. експонентів і відвідує понад 200 тис. чоловік. КМКЯ плідно співпрацює з відомими міжнародними виставковими компаніями з Німеччини, Польщі, Туреччини, Італії, Франції та інших країн.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі