chrome firefox opera safari iexplorer

Винний фестиваль «Wine Fest», Київ

Дата події:8-10 листопада 2011 р.
Місце події:Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2Б, м. Київ, Україна)
Більше про подію:

З 8 по 10 листопада 2011 року в Києві відбудеться грандіозний фестиваль вина Wine Fest. Фестиваль Wine Fest дозволить глянути по-новому на культуру виноробства, виноградарства і вина в Україну.

Головне завдання фестивалю Wine Fest — формування культури споживання вина в нашій країні і вирішення завдань, які стоять перед виробниками вина і виноградарями.

На фестивалі вина Wine Fest будуть представлені українські та іноземні вина, коньяки та інші продукти виноробства, комплекс технологій для виноробства і виноградарства.

Фестиваль буде цікавим експертам виноробства і виноградарства, фахівцям оптової та роздрібної торгівлі, дистриб'юторам і працівникам ресторанно-готельного бізнесу, а також любителям вина, які хочуть дізнатися про нього якомога більше і долучитися до культури споживання вина.

Фестиваль Wine Fest об'єднає в собі:

  • ділові та культурно-освітні заходи;
  • спеціалізовану виставку вина, виноробства, виноградарства;
  • народні та професійні дегустації;
  • кулінарні еногастрономіческіе шоу;
  • розважальну шоу-програму, вечір кіно, галерею Art Wine.

У рамках освітніх класів «Школи вина» досвідчені сомельє, кухарі та ресторатори поділяться своїм досвідом, розкажуть про культуру вживання вина та продуктів виноробства.

Серед ділових заходів — конгрес виноробів та професійні майстер-класи та дегустації.

Організатор фестивалю вина Wine Fest — Київський міжнародний контрактовий ярмарок (kmkya.kiev.ua) за сприяння асоціації «Українське бюро винограду і вина».

Більше інформації — на офіційному сайті фестивалю.

Довідка

Київський міжнародний контрактовий ярмарок — лідер виставкового бізнесу в Україні, працює на ринку виставкових послуг з 1994 р. Щорічно компанія організовує близько 50 спеціалізованих національних і міжнародних виставок. У виставках бере участь більше 4 тис. експонентів і відвідує понад 200 тис. чоловік. КМКЯ плідно співпрацює з відомими міжнародними виставковими компаніями з Німеччини, Польщі, Туреччини, Італії, Франції та інших країн.

5 грудня

Інші дати
День працівників статистики
Відзначається День працівників статистики в Україні 5 грудня. Це професійне свято, встановлене Указом Президента від 02.12.2002 № 1120/2002.
Розгорнути
Народився Михайло Дерегус
(1904, с. Веселе, Харківська область - 1997) - український графік і живописець. Автор картин «Тарас Бульба на чолі війська», «Тарас слухає кобзаря», «Дума про козака-бандуриста», «Маруся Богуславка», «Козака несуть», «Народження пісні».
Розгорнути
Народився Григір Тютюнник
(1931, с.Шилівка Полтавська область - 1980) - українського письменника. Автор творів «Вогник далеко в степу», «Климко», «Син приїхав» та інші.
«Немає загадки таланту. Є вічна загадка любові». (Григір Тютюнник)
Розгорнути
Народився Олександр Олесь (Кандиба Олександр Іванович)
(1878, м. Білопілля, Сумська область – 1944) – український поет. Автор збірок «З журбою радість обнялись», «Поезії».
«Сміються, плачуть солов'ї Ти не дивись, що буде там, І б'ють піснями в груди: Чи забуття, чи зрада: "Цілуй, цілуй, цілуй її - Весна іде назустріч вам, Знов молодість не буде! Весна в сей час вам рада» (Олександр Олесь)
Розгорнути