chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні з'явиться щорічний фестиваль для виноробів

29 червня 2011 о 19:01

4-5 листопада у Києві відбудеться фестиваль виноробів "Wine Fest Ukraine".

У рамках проведення цього фестивалю організатори планують проведення виставки-ярмарки виноробної продукції українських виробників для споживачів, а також цикл програм для ділової аудиторії.

На ці дні для виноробів заплановані такі заходи, як круглі столи, міжнародні конференції, відкриття спеціалізованої експозиції «Вино, як мистецтво», проведення дегустаційного конкурсу «Ukrainian Wine & Spirit Awards», ярмарок виноматеріалів, а також різні презентації та тренінги, присвячені питанням розвитку винного туризму в Україні.

Відвідати фестиваль можуть і звичайні споживачі, яких теж буде чекати спеціальна програма: можна буде продегустувати вина вітчизняних та іноземних виробників, вина виноробів-аматорів, а також придбати вподобані зразки, літературу по вину та винні аксесуари. У програму також включено проведення концертної програми, призова лотерея, різні конкурси та розважальні заходи.

Міжнародні спеціалізовані виставки «WinExpo Ukraine» та «WineTech Ukraine» відбудуться 2-4 листопада 2011 року в Міжнародному виставковому центрі м. Києва (Броварський пр-т, 15). Організатор — виставкова компанія «Експо-Юг-Сервіс».

 

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути