chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка «Dream your life — Impossible is nothing»

Дата події:1-14 жовтня 2011 р.
Місце події:галерея МИСТЕЦЬКОГО ПРОСТОРУ 365, (Київ, вул. Костянтинівська 63/12)
Більше про подію:

Автор ідеї та художник NIKA EWAN

Від мрії до її втілення — один крок. Немає нічого неможливого.

Художниця прагне:

  • Надихнути на щось гарне і творче;
  • Вдихнути ковток ніжного і доброго в життя людей;
  • Стимулювати людей завжди залишатися людьми і вірити у свої сили.

У день відкриття ідею підхопить Dj-set (Sasha Tessio)

Ника это псевдоним. По-настоящему — Наталья Ивановна Сонгарова.
«Мне не сидится на месте. Каждый день я стараюсь делать креативным и нескучным, а также делать что-то полезное и хорошее для общества. С детства я уже начала путешествовать. В 5 лет жила в Польше, с 8 до 10 в Сербии, и вот в 2007—2008 в Болгарии. В Болгарии и начала рисовать.

Досих пор не останавливаясь путишествую, рисую и стараюсь вносить позитив в свою среду обитания!

У каждого из нас есть мечта в жизни. Многие отказываются от неё в силу стечения обстоятельств. Некоторые идут до конца, несмотря ни на какие преграды. Но очень важно понимать, что мечта — это то, что есть внутри каждого из нас. Мечту нужно хранить. Никогда не останавливаться на чём-то достигнутом, а всегда идти вперёд с высоко поднятой головой. Впереди всегда много преград. И иногда очень хочется опустить руки и идти назад. Но нет! Нужно брать все свои силы, свою смелость, свою силу воли, выдержку и шагать уверенным темпом вперёд!

В своё время я перестала верить в себя, решила, что уже ничего интересного вокруг нет, просто сложила руки и решила всё вокруг пустить на самотёк. Но ведь нужно жить каждый день, как последний. Никогда не переставать верить в самого себя — это очень важно. Гармония с окружающим миром, помощь людям вокруг, вера в себя, в других. Эта выставка — это желание показать людям, что у каждого должна быть своя мечта, маленькая или большая. Но должна быть. И никогда не опускать руки! Да, будет сложно, очень сложно. Грустно, порой очень тяжело. Но мечта на то и мечта, чтобы исполнятся)) А мы в свою очередь никогда не должны опускать руки))) Мечтай эту жизнь)))»

2 липня

Інші дати
Ольга Олійник
1925 – український радянський математик. Перша радянська жінка, котра у 29 років стала доктором фізико-математичних наук.
Розгорнути
Володимир Правдич-Немінський 
1879 – український фізіолог, електрофізіолог, нейрохімік. Уперше зареєстрував електричну активність головного мозку тварини та класифікував записані хвилі (нині це називають електроенцефалограмою).
Розгорнути
Народився Володимир Александров
(1825, с. Бугаївка, Харківська область – 1894) – український письменник, музикант, фольклорист, краєзнавець, доктор медицини. Автор оперети «За Немань іду», збірок поезій та перекладів, зібрав та опублікував «Народний пісенник з найкращих українських пісень».  
Ти несись, мій спів, з мольбою, В небо відлітай. І на тихую розмову Вийди, мила в гай. А в гаю гримить, стихає Пісня солов'я, Тож він милу викликає, Молить, як і я. (Володимир Александров)
Розгорнути
Народився Михайло Спіров
(1892, Росія – 1973) – український вчений-анатом, лімфолог. Праці (понад 60) присвячені дослідженню лімфатичної системи, вивченню будови центральної нервової системи, питанням тератології, методиці викладання анатомії та її історії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі