chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Ольги Акасi «Бути Майстром» (м. Вінниця)

Дата події:21 грудня 2012р. - 8 сiчня 2013р.
Місце події:РЦСМ « Арт-Шик» http://intershik.com/gallery/home
Більше про подію:

Протягом 21 грудня 2012 — 8 січня 2013 Регіональний центр сучасного мистецтва «Арт-Шик» запрошує на виставку київської художниці Ольги Акасі.

Персональна виставка приурочена до 5-річного ювілею ТД «Галерея Інтершик».

Основним напрямком художньої діяльності Ольги Акасі є портрет. Основним, але не єдиним. Тому акцент виставки в галереї «Арт-Шик» зроблений на показі стилістичного, технічного і жанрового розмаїття практики художника в усій можливій її повноті.

Картини, відібрані для експозиції, — від невеликих графічних робіт і полотен в техніці «білого живопису» до історичного і філософського портрета — об'єднані загальною для всіх робіт творчою інтенцією — «Бути Майстром».

Ольга Акасі — художник класичного напряму, постійно звертається в своїй творчості до історії живопису, до кращих традицій епохи Італійського та Голландського Відродження. При цьому, як зауважують критики, рух художника спрямований не назад у минуле, а «назад у майбутнє».

Пояснити це можна тим, що автор далека від наслідування і копіювання, постмодерністського стьобу, псевдоакадемічного кічу і візуальних кліше. Її полотна втілюють переосмислення живописних традицій, являють собою буквально Rinascimento (італ. «заново народжений»), збереження і авторський «знову народжений» розвиток витонченої техніки живописного письма, зокрема техніки сфумато, створеної Леонардо да Вінчі.

Роботи сучасного нам автора перегукуються, гармоніюють з полотнами Старих Майстрів, але не повторюють їх. «Її стилізації — самостійні варіанти візуальної традиції», — зауважують критики.

Творчість Ольги Акасі — це діалог епох, це вічне повернення в майбутнє. Звернення до класики — це гра воль, серйозна гра талантів, бесіда Майстра з Майстром.