chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-продаж живопису на склі «Етномандри»

Дата події:до 28 серпня 2012 р.
Місце події:Центр української культури та мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В)
Більше про подію:

Автор – молода львівська художниця Наталя Курій-Максимів.

Виставка «ЕТНОМАНДРИ» розпочала свій шлях зі Львова і вже доїхала й до м. Києва. На виставці представлена барвиста експозиція живопису на склі. Мандрують не тільки картини, але й сама майстриня — знайомиться з традиціями та звичаями різних куточків нашої країни для відображення їх у своїх творах.

У роботах художниця намагається відобразити колорит життя народу з різних регіонів України, наші побут та звичаї. Багато робіт присвячено сім’ї, як першооснові, на якій тримається уся українська культура.

Також багато робіт пов’язано зі святковою та весільною обрядовістю. Зокрема, важливе місце займають роботи пасхальної, різдвяної тематики, адже не можливо уявити собі український народ без свята Великодня та Різдва. Казково-святкові картини Наталі привертають увагу своїми світлими мотивами, янгольськими посмішками та автентичними сюжетами.

Роботи, представлені в експозиції, можна придбати. Вони стануть прекрасним, позитивним подарунком Вашим рідним та близьким.

Виставка триватиме до 28 серпня 2012 року
(24 та 25 серпня виставка буде працювати)

Вхід вільний. Ласкаво просимо!

9 травня

Інші дати
Роман Андріяшик
1933 – український письменник, журналіст, лауреат Шевченківської премії за роман про Ю. Федьковича «Сторонець».
Розгорнути
День Перемоги
Пам’ять серця… Пам’ять сивини… Пам’ять тих, що не прийшли з війни. Пам’ять – наче квіти на броні… Сонце усміхається мені. (Микола Сингаївський)
Розгорнути
Народився Володимир Гнатюк
(1871, с.Велеснів, Тернопільська область - 1926) – український фольклорист, етнограф, мовознавець, літературознавець. Започаткував систематизоване видання фольклорних та етнографічних матеріалів («Галицько-руські анекдоти», «Галицько-руські народні легенди», «Коломийки», «Колядки та щедрівки».
Розгорнути