chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-продаж живопису на склі «Етномандри»

Дата події:до 28 серпня 2012 р.
Місце події:Центр української культури та мистецтва (м. Київ, вул. Хорива, 19-В)
Більше про подію:

Автор – молода львівська художниця Наталя Курій-Максимів.

Виставка «ЕТНОМАНДРИ» розпочала свій шлях зі Львова і вже доїхала й до м. Києва. На виставці представлена барвиста експозиція живопису на склі. Мандрують не тільки картини, але й сама майстриня — знайомиться з традиціями та звичаями різних куточків нашої країни для відображення їх у своїх творах.

У роботах художниця намагається відобразити колорит життя народу з різних регіонів України, наші побут та звичаї. Багато робіт присвячено сім’ї, як першооснові, на якій тримається уся українська культура.

Також багато робіт пов’язано зі святковою та весільною обрядовістю. Зокрема, важливе місце займають роботи пасхальної, різдвяної тематики, адже не можливо уявити собі український народ без свята Великодня та Різдва. Казково-святкові картини Наталі привертають увагу своїми світлими мотивами, янгольськими посмішками та автентичними сюжетами.

Роботи, представлені в експозиції, можна придбати. Вони стануть прекрасним, позитивним подарунком Вашим рідним та близьким.

Виставка триватиме до 28 серпня 2012 року
(24 та 25 серпня виставка буде працювати)

Вхід вільний. Ласкаво просимо!

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути