chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Валерія Франчука «Сад Любові»

Дата події:5-11 квітня 2013 р.
Місце події:Національний музей Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 12)
Більше про подію:

Твори цього знаного в Україні художника вирізняє особлива колористика і художня вишуканість. Предметом і метою його творчості є людська душа. Його роботи ніби діалог митця і глядача.

Творчість Валерія Франчука випадає з контексту сучасних пошуків нової образно-пластичної мови своєю могутністю. Працюючи на межі фігуративної і абстрактної побудови композиції, він не втрачає зв’язку із традиційною архітектонікою української картини.

Валерій Франчук лауреат Національної премії України імені Тараса, заслужений художник України, лауреат премії імені Василя Стуса, член Національної спілки художників України.

З 1983 року проводить активну виставкову діяльність як на території України, так і далеко за її межами, що сприяє інтеграції українського мистецтва до світової культурної спільноти.

Виставка експонуватиметься в Національному музеї Тараса Шевченка (бул. Шевченка, 12) до 11 квітня в рамках арт-проекту «Культура + Р2 = мистецтво», який організовує галерея «Арка» та телеканал «Культура».

За дод. інформацією звертатися за тел.: 234-40-39

27 червня

Інші дати
Владіслав Заремба 
1833 –  український композитор, піаніст і педагог. Автор пісень, фортепіанних п’єс (30 вокальних творів на слова Т. Шевченка), збірок музичної літератури для дітей, обробок українських народних пісень («Де ти бродиш, моя доле» та ін.).
Розгорнути
Народився Олександр Сердюк
(1900, с.Бзів Київська область  – 1988) - український актор театру та кіно, режисер, педагог. Найкращі ролі в українському репертуарі - Сава Чалий («Сава Чалий» І.Карпенко-Карий), Мокій («Мина Мазайло» М.Куліш), Командор («Камінний господар» Л.Українка), Богун, Кобза («Богдан Хмельницький, «Загибель ескадри» О.Корнійчука та ін. Зіграв у кінофільмах «Коліївщина», «Прометей», «Назар Стодоля», «Запорожець за Дунаєм», «Українські мелодії», «Доля Марини».  
«Хто хоче бути великим артистом, той не повинен бруднити себе» (Володимир Винниченко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі