chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка Віктора Дейсуна. Оптималізм

Дата події:8-24 квітня 2011 р.
Місце події:Київ, галерея «Мистецька збірка» (вул. Терещенківська, 13)
Більше про подію:

Полотна українського художника Віктора Дейсуна зможуть побачити відвідувачі галереї «Мистецька збірка» з 8-го квітня, де виставлятимуться роботи художника. Це – вже 32 виставка галереї «Мистецька збірка». 

Віктор Дейсун – художник-абстракціоніст, що закінчив Київську державну художню школу ім. Тараса Шевченка та Львівську Академію мистецтв.

«Віктор Дейсун – це дослідник “дрібниць”, з яких формується ціле. Майстер одухотворення буття і картин-роздумів. Це – виразний, емоційний і смисловий абстракціонізм. Веселкові переливання колірних площин, тонка внутрішня логіка, складні хитросплетіння точок і ліній у візерунки, орнаментально широкі мазки, поєднуючись між собою на картинах, немов утворюють місток, перекинутий від земного до небесного, вищого», – описує роботи художника Максим Волошин.

«Часто іноземні гості, туристи, колекціонери говорять про мої картини, що в них є український дух. Напевно, це так, тому що моє натхнення – це українська природа, українська музика, українські звичаї», – розповідає про свою творчість художник.

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути