chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-ярмарок «Медвін: Книжковий світ-2011»

Дата події:10-13 листопада 2011 р.
Місце події:Київ, Інститут фізкультури
Більше про подію:

Свої книжки представлять біля двох сотень видавців.

«Цього разу нами зацікавилася Росія. Звідти приїде 10 видавництв, — каже організатор „Медвіну“ Валерія Олексієнко. — Росіяни привезуть пересувну виставку „Культурна спадщина СНД“. До неї входять найкращі видання країн Співдружності. Цю виставку уже представляли у Москві та Баку. Вперше до нас завітають турецькі видавництва. Всього відбудеться більше 300 заходів. Це будуть презентації книжок, зустрічі з авторами, автографсесії. Окремі події проведемо за межами Інституту фізкультури — у столичних кав`ярнях та вузах. Відбудуться читання віршів російського поета Сергія Єсеніна. Молоді поети змагатимуться у поетичних слемах».

Книжкові новинки представлятимуть у відділеннях «Книга і кіно», «Книжка і діти». У рамках програми «Книга і кухня» презентують кулінарну книжку Руслани Писанки «Кулінарні рецепти від Київської Русі». У виданні телезірка подає рецепти української кухні, а також страви, які готували у її родині. Розказує, як приготувати печеного гусака або схуднути за допомогою сала. Книжка ілюстрована фотографіями Писанки.

Джерело: УНІАН

24 липня

Інші дати
Ігор Дмитренко
1928 – український фізик у галузі надпровідності та низькотемпературного матеріалознавства, академік. Створив надпровідниковий квантовий магнітометр і градієнтометр надвисокої чутливості, перший в СРСР магнітокардіограф, кріогенний лазерний сканувальний мікроскоп та ін.
Розгорнути
Петро Перемежко
1833 – український гістолог. Засновник кафедри гістології, ембріології і порівняльної анатомії Київського університету. Уперше описав непрямий поділ тваринних клітин.
Розгорнути
Народився Василь Мисик
(1907, с. Новопавлівка Дніпропетровської обл. -  1983) - український письменник, перекладач. Автор поетичних збірок "Трави", "Блакитний міст", "Чотири вітри", "Вибране", "Борозни", "Верховіття", "Берег" та ін.; кількох збірок оповідань та нарисів; багато перекладав з англійської та східних мов.
Розгорнути
День рівноапостольної Ольги, княгині Київської
дружини князя Ігоря, канонізованої Православною церквою. Княжила в Київській Русі в роки неповноліття свого сина Святослава (945 – 964). Упорядкувала збирання данини, організувала опорні пункти київської влади. Сприяла поширенню на Русі християнства.  
Що за дівчина-краса. Заговорить: думка — сонце; Очі — сині небеса. Хто вона, чия і звідки, Князь докладно розпитав, А на другий день по неї І сватів своїх послав. І за князя вийшла заміж Проста дівчина з села, І до смерті вірним другом Князю Ігорю була. (Олександр Олесь)
Розгорнути