chrome firefox opera safari iexplorer

Виставка-ярмарок «Медвін: Книжковий світ-2011»

Дата події:10-13 листопада 2011 р.
Місце події:Київ, Інститут фізкультури
Більше про подію:

Свої книжки представлять біля двох сотень видавців.

«Цього разу нами зацікавилася Росія. Звідти приїде 10 видавництв, — каже організатор „Медвіну“ Валерія Олексієнко. — Росіяни привезуть пересувну виставку „Культурна спадщина СНД“. До неї входять найкращі видання країн Співдружності. Цю виставку уже представляли у Москві та Баку. Вперше до нас завітають турецькі видавництва. Всього відбудеться більше 300 заходів. Це будуть презентації книжок, зустрічі з авторами, автографсесії. Окремі події проведемо за межами Інституту фізкультури — у столичних кав`ярнях та вузах. Відбудуться читання віршів російського поета Сергія Єсеніна. Молоді поети змагатимуться у поетичних слемах».

Книжкові новинки представлятимуть у відділеннях «Книга і кіно», «Книжка і діти». У рамках програми «Книга і кухня» презентують кулінарну книжку Руслани Писанки «Кулінарні рецепти від Київської Русі». У виданні телезірка подає рецепти української кухні, а також страви, які готували у її родині. Розказує, як приготувати печеного гусака або схуднути за допомогою сала. Книжка ілюстрована фотографіями Писанки.

Джерело: УНІАН

18 травня

Інші дати
Микола Прахов
1873 –  український художник, мистецтвознавець. Відомий у галузі декоративно-ужиткового мистецтва. Один з організаторів товариства «Київський художник».
Розгорнути
Народився Костянтин Піскорський
(1892, м.Київ – 1922) – український художник-авангардист. Автор робіт «Цивілізація», «Мечі», «Тривога», «Козак», «Біла гвардія», «Небо», «Про приторк світам іншим», «Зірка опів¬нічна», «Ідол», «Планета», «Біометр життя».
«У творчості Костянтина Піскорського дивовижно переплетені символізм і футуризм, космічна безмірність і енергія вольового художнього жесту, архаїчна містика та новітній європейський раціоналізм». (Дмитро Горбачов).
Розгорнути