chrome firefox opera safari iexplorer

XV звітна виставка Національної спілки фотохудожників України

Дата події:23 листопада-3 грудня 2010 року
Місце події:Національний музей літератури України (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 11)
Більше про подію:

На виставці представлена творчість фотомайстрів усіх регіонів України. Експозиція виставки пропонує увазі відвідувачів 86 панорамних фотографій з 25 регіональних організацій Національної спілки фотохудожників України.

Тут присутні роботи авторів, імена яких давно і добре відомі у фотографічному просторі України: Олександр Бурцев і Віктор Соколов з Севастополя, Любов Котляр, Олександр Примак і Анатолій Якименко з Києва, Володимир Дубас і Василь Пилип'юк зі Львова, Едуард Хитрий і Олександр Харват з Рівного, Роман Михайлюк і Михайло Яновський з Прикарпаття, Євген Шипіцин з Сум, Тарас Перун з Чернівців. Свої фотороботи представили і нові імена. Зокрема це автори, які не так давно влилися в спілчанський колектив (Яна Архангельська і Олександр Хворост з Дніпропетровська, Анатолій Глеб, Дмитро Петрина і Андрій Тисяк з Івано-Франківська, Ірина Олонічева з Вінниці та інші).

Творчий діапазон цьогорічної виставки охопив широку палітру, поставивши акцент на портретній та спортивній фотографії, а у двох загальних розділах виставки (чорно-біла і кольорова фотографія) знайшли відображення багато інших жанрів, у яких працюють фотохудожники.

Відкриття виставки 23 листопада о 16.00 за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 11, Національний музей літератури України.

29 червня

Інші дати
Міжнародний день тропіків
На тропічні регіони припадає 40% всієї території світу, приблизно 80% біологічних видів планети, значна частина її мов і культур. У тропіках проживають більше 800 мільйонів чоловік. І хоча тропічні країни досягли значного прогресу, вони, як і раніше, стикаються з різноманітними проблемами.
Розгорнути
Народився Іван Черняховський
(1906, м. Умань, Черкаська область – 1945) – радянський військовий діяч, генерал армії. Командуючий військами 3-го Білоруського фронту.  
Розгорнути
Народився Тадей Маєрський
(1888, м.Львів – 1963) – український композитор, піаніст, педагог. Автор симфонічних, камерно-інструментальних, вокальних творів, музики до вистав.  
Розгорнути
1945 – підписання Договору між СРСР та Чехословаччиною про входження Закарпатської України до складу УРСР
Цікаво відзначити, що підписання цієї угоди відбулося без якої-небудь участі українських дипломатів і представників Закарпатської України, хоча формально текст угоди складався також і українською мовою.  
Ні, цей народ із крові і землі Я не віддам нікому і нізащо! Він мій, він я, він – світ в моїм чолі, Тому життя його і ймення не пропащі. (Микола Вінграновський)
Розгорнути

Новини Дивитися всі