chrome firefox opera safari iexplorer

XV звітна виставка Національної спілки фотохудожників України

Дата події:23 листопада-3 грудня 2010 року
Місце події:Національний музей літератури України (м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 11)
Більше про подію:

На виставці представлена творчість фотомайстрів усіх регіонів України. Експозиція виставки пропонує увазі відвідувачів 86 панорамних фотографій з 25 регіональних організацій Національної спілки фотохудожників України.

Тут присутні роботи авторів, імена яких давно і добре відомі у фотографічному просторі України: Олександр Бурцев і Віктор Соколов з Севастополя, Любов Котляр, Олександр Примак і Анатолій Якименко з Києва, Володимир Дубас і Василь Пилип'юк зі Львова, Едуард Хитрий і Олександр Харват з Рівного, Роман Михайлюк і Михайло Яновський з Прикарпаття, Євген Шипіцин з Сум, Тарас Перун з Чернівців. Свої фотороботи представили і нові імена. Зокрема це автори, які не так давно влилися в спілчанський колектив (Яна Архангельська і Олександр Хворост з Дніпропетровська, Анатолій Глеб, Дмитро Петрина і Андрій Тисяк з Івано-Франківська, Ірина Олонічева з Вінниці та інші).

Творчий діапазон цьогорічної виставки охопив широку палітру, поставивши акцент на портретній та спортивній фотографії, а у двох загальних розділах виставки (чорно-біла і кольорова фотографія) знайшли відображення багато інших жанрів, у яких працюють фотохудожники.

Відкриття виставки 23 листопада о 16.00 за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 11, Національний музей літератури України.

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути