chrome firefox opera safari iexplorer

Комплексний музей історії Царичанського району

  • 51000, Дніпропетровська обл., смт. Царичанка, вул. 14-ї Гвардійської дивізії, 7
  • щоденно з 10.00 до 17.00
    Вихідний: субота, неділя
  • 1 грн.
Про музей:

Заснований 1959 р. Два роки його експозиція розміщувалась у приміщеннях китайгородських церков, у 1961р. музею було надано окреме приміщення, площею – 265кв.м. Звання народного має з 1965р.

Зібрання музею складається з 3000 од. музейних предметів-різноманітних джерел з історії, етнографії та природних особливостей району. У 1988 р. зали музею було відремонтовано і побудована нова сучасна експозиція, що складається з 5 розділів  — від природних особливостей краю, його історії, культури до сьогодення. Музей здійснює постійні дослідження з історії краю, бере участь у підготовці краєзнавчих видань, в організації наукових конференцій. Щорічно музей відвідує понад 1000 чол.

23 жовтня

Інші дати
Народився Пилип Козицький
(1893, с. Летичівка, Черкаська область – 1960) – український композитор, музикознавець, педагог, громадський діяч. Один з організаторів і керівників Музичного товариства імені Миколи Леонтовича.
Ой одна я, одна, Як билиночка в полі, Та не дав мені бог Ані щастя, ні долі. Тілько дав мені бог Красу – карії очі, Та й ті виплакала В самотині дівочій. (слова Тараса Шевченка, музика Пилипа Козицького)
Розгорнути