chrome firefox opera safari iexplorer

Музей історії м.Коломиї

  • 78200, м. Коломия, вул. Шухевича, 80
  • (03433) 2-55-29, 3-82-39
  • щоденно з 9.00 до 18.00. Вихідний день - понеділок
  • • Для дітей шкільного віку - 2 грн. • Для студентів - 3 грн. • Для дорослих відвідувачів - 4 грн. Екскурсія по експозиції музею для дітей шкільного віку (за одну екскурсійну годину – 45 хв.) - 15 грн. Екскурсія по експозиції музею для студентів (за одну екскурсійну годину – 45 хв.) - 20 грн. Екскурсія по експозиції музею для дорослих відвідувачів (за одну екскурсійну годину – 45 хв.) - 30 грн. Безкоштовно музей обслуговує: співробітники музеїв; інваліди, діти-сироти;
Про музей:

Музей історії міста Коломиї створений 16 років тому, фактично розвивається в єдиному форматі з розвитком новітньої історії і держави і міста. Під час непомітна кожному, діяльність музею спрямована на відродження і розвиток культури української нації та культур національних меншин, які проживають в Коломиї.

Експозиції створюються в міру комплектування фондів матеріалами, що дають можливість в повній мірі висвітлити окремо взяту тему. Якщо ви відвідаєте музей то відкриєте для себе такі сторінки історії Коломиї як “Німецькі колонії Коломиї”;  “Освіта Коломиї кінця ХІХ -  першої половини ХХ ст.ст.”; “Економіка і торгівля міста в ХІХ –ХХ ст.”; “З історії єврейської громади міста ”; “З історії українських етнічних земель сучасної Польщі до 1944 року” і інші.

 

 

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути