chrome firefox opera safari iexplorer

Золотоніський краєзнавчий музей

  • 258100, м. Золотоноша, вул. Леніна, 20
Про музей:

Зараз у музеї діє 5 кімнат з різними експозиціями, шоста готується. Найпершою відкрилася кімната бойової слави «Спадщина» виконує 260 відтворених колядок, щедрівок, звичайних пісень, які записували в літніх односельчан на магнітофон.

Ще є в музеї кімната, де експозиція відтворює давню селянську хату.

Тут справжня піч (знайшли майстра, що склав за 2,5 тис грн спонсорських грошей), на печі – колиска, на бильцях датована 1937 роком, а горшкам та макітрам, може, років і по 200.

12 липня

Інші дати
Народився Петро Тронько
(1915, с.Заброди Харківської обл. - 2011) - історик, академік, державний діяч. Сприяв створенню Музею народної архітектури та побуту в Пирогові, відновленню Золотих воріт, Михайлівського Золотоверхого та Успенського соборів у Києві; керував роботою над створенням 26-томної "Історії міст і сіл Української РСР".
Розгорнути
День Святих апостолів Петра і Павла
«Як на Петрів день спека, то на Різдво мороз. Коли на Петра сльота, влітку буде багато болота». (Народні прикмети)
Розгорнути
Народився Антін Синявський
1866, м.Біла Церква - 1951) – український  політичний і громадський діяч, історик, економіст, педагог. Автор праць «Економічний район та економічний ландшафт», «Близький Схід і Україна» та ін.  
Розгорнути
Народився Олександр Мельников
(1889 , м. Мезень, Росія - 1958) - український хірург і онколог, займався лікуванням захворювань черевної порожнини, газової інфекції тощо.
Розгорнути