chrome firefox opera safari iexplorer

Плюси і мінуси вегетаріанства

13 жовтня 2014 о 10:15

Вегетаріанці харчуються горіхами, насінням, злаками, овочами і фруктами

Традиційна система харчування має міцну альтернативу — вегетаріанство. Вегетаріанцями вважають себе багато мільйонів людей. Деякі з них зовсім не розбираються в системі харчування, в плюсах і мінусах вегетаріанства, пише percare.ru. 

Вегетаріанці харчуються горіхами, насінням, злаками, овочами і фруктами. В таких продуктах міститься мало жиру, холестерину і жирних кислот. Отже, при вегетаріанської дієти практично неможливо набрати зайву вагу. До того ж, це запобігає деякій кількості захворювань. 

Але у вегетаріанської дієти є і мінуси. При цій дієті поживні речовини організм отримує не в такій великій кількості, як з рибних і м'ясних продуктів. Білок, вітамін В12, кальцій, цинк і залізо — їх можна отримати в достатній кількості тільки при нормальному харчуванні. Вегетаріанська дієта однозначно не виконує корисні функції, не така вже й корисна, як здається з першого погляду. 

Деякі з культуристів роблять величезну помилку — вони вибирають вегетаріанську дієту. Що потрібно культуристам? Білок, який при вегетаріанській дієті вони практично не отримають. Ця дієта дуже небезпечна, бо в ній недостатня кількість білків і вуглеводів, що призводить до анемії. До того ж у тих, хто віддає перевагу вегетаріанській дієті, лікарі часто спостерігають порушення роботи кишечника, нервової системи, функціонування організму.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...