chrome firefox opera safari iexplorer

За мотивами «Лісової пісні» знімають 3D-мультик трьома мовами

06 жовтня 2015 о 09:12
volynnews.com

Компанії FILM.UA та Animagrad розпочали роботу над першим повнометражним мультфільмом «Мавка. Лісова пісня» за мотивами класичного твору Лесі Українки, повідомляють «Волинські новини».

«Лісову пісню» обрали не випадково, адже це твір, в основі якого лежить древнє міфологічне мислення українського народу. Автори фільму не просто перенесуть класичну п’єсу на екран. Вони створять новий твір, змінивши і сюжет, і трагічний тон оригіналу, зберігши при цьому тонкість, ліричність, красу і казковість п’єси.

Історія буде доповнена зрозумілими сучасній аудиторії сюжетами й образами, і порадує не лише новими комічними персонажами, але й хеппі-ендом.

Хронометраж фільму становитиме орієнтовно 85 хвилин. Мультик знімається у форматі 3D-анімації. Його бюджет – $5 млн. Анімація знімається паралельно англійською, українською та російською мовами.

«Нині повнометражна анімація для сімейної аудиторії – один із найсильніших трендів у кінобізнесі. І один з найприбутковіших – приклади зарубіжних колег свідчать про те, що інвестиції в такі проекти в разі успіху повертаються сторицею. Для FILM.UA Group створення повнометражних мультфільмів – це новий стратегічний напрям. Крім «Мавки», у нас у розробці пакет анімаційного кіно. У планах компанії – випускати по релізу на рік», – розповіла продюсер проекту Ірина Костюк.

Ідея створити історію на основі слов’янських міфів і класичної п’єси Лесі Українки належить Сергію Созановському та Ірині Костюк. Як зазначає Ірина, українські й слов’янські теми зараз у тренді в усьому світі. Неповторна автентика у поєднанні з універсальними образами – запорука успіху, як на локальному, так і на міжнародному ринку.

«Синтез сучасного і вічного, чисто слов’янського й універсального, пронизливої любовної історії і гумору, екшна і фентезі має спрацювати і зробити проект унікальним. Наші образи не схожі на жодні інші в анімації, а історія дуже самобутня. Саме тому вони будуть цікаві глядачам у всьому світі. Мавка – наш унікальний і розкішний казковий персонаж, і вона заслуговує такого ж чудового втілення та любові глядачів у всьому світі, як свого часу Рапунцель, Русалонька, Снігова Королева, Білосніжка та інші героїні казок і легенд, увічнені в популярних мультфільмах», – впевнена Ірина Костюк.

В основі сюжету мультфільму – історія кохання лісової німфи Мавки і звичайного сільського хлопця Лукаша. Але перешкодою для їхнього союзу стане не тільки той факт, що вони з різних світів.

Герої будуть протистояти злу, втіленому в образі Килини – розважливої фабрикантки, яка охоплена бажанням підкорити природу й зберегти вічну молодість. У її арсеналі – дивовижні механічні розробки. На боці ж Мавки – сила природи, її міць і гармонія. Лукаш опиниться між двох вогнів. Він повинен буде зробити вибір між Килиною і Мавкою.

Створення якісної анімації, яка могла б конкурувати зі світовими аналогами, стало головним викликом проекту.

«Ми в собі не сумніваємося, адже вже зараз намальована Мавка – образ, який формує стиль усього фільму, – і ми знаємо, яким він буде у художньому плані», – говорить директор студії Animagrad Єгор Олесов.

Мавка – уособлення самої природи – буде міняти колір очей і волосся залежно від настрою та пори року. А головною її прикрасою стануть розкішні вінки з живих метеликів, світлячків і сонечок.

Прототипами всіх основних локацій мультфільму стали реальні українські природні заповідники: українська Венеція – село Вилкове, тунель кохання у Клевані, Буцький каньйон і Карпати.

Крім того, до роботи над проектом залучені видатні місцеві таланти, зокрема відома українська дизайнерка Ольга Навроцька, яка у своїй творчості використовує природні та етнографічні мотиви, а також надихається фентезі. Саме вона стане художником із костюмів.

18 січня

Інші дати
Голодна кутя, або другий Святий вечір
Сонце блищить, а мороз тріщить.
Розгорнути
Народився Іван Їжакевич
(1864, с.Вишнопіль Черкаської області - 1962) - український живописець, іконописець, письменник, графік. Автор картин «Кий, Щек, Хорив і сестра їхня Либідь», «Тарас Шевченко - пастух», «Битва козаків зі шляхтою», «Гайдамаки під Уманню», «Повстання селян у Галичині», «Перебендя» та ін.
Розгорнути
Народився Степан Жупанин
(1936, м. Іршава Закарпатської обл. - 2005) - український поет, педагог. Автор численних збірок для дітей.
Розгорнути
Народився Василь Батюшков
(1894, м. Самара, Росія - 1981) - український живописець. Оформлювач павільйонів у Києві на ВДНГ.
Розгорнути
Народилася По Ліна (Поліна Горенштейн)
(1899, м. Катеринослав - 1949) - український скульптор. Творила навіть втративши зір. Найбільшої майстерності досягла  в жанрі портрета.
Розгорнути