chrome firefox opera safari iexplorer

Мультивітаміни для вагітних – даремні витрати, — дослідники

13 липня 2016 о 11:17

Мультивітаміни для вагітних — даремна витрата коштів, тому що більшість майбутніх мам не потребують цього, пише ВВС. Україна, посилаючись на науковців.

Так, у дослідженні, опублікованому у виданні Drug and Therapeutics Bulletin, науковці не виявили, що мультивітаміни покращують здоров'я матері і дитини.

Але вагітні жінки повинні переконатися, що приймають фолієву кислоту і вітамін D, а також мають збалансовану дієту, додають вони.

За словами дослідників, є переконливі докази користі фолієвої кислоти. 0,4 мг на день кислоти захистять від так званих дефектів нервової трубки плоду.

0,01 мг вітаміну D на день рекомендують для здорових кісток матері і дитини.

Вітамін, який може бути небезпечним під час вагітності, це А. Занадто багато цього вітаміну може зашкодити дитині.

Дослідники заявили, що вагітні жінки можуть відчувати, що їх примушують купувати дорогі мультивітаміни для того, щоб дати дитині кращий старт в житті.

Слід було б протистояти маркетинговим вимогам, які, схоже, не приносять переваг матері і дитині.
«Вітаміни, які рекомендують для всіх жінок під час вагітності, це лише фолієва кислота і вітамін D, які доступні за відносно низькою ціною», — йдеться у дослідженні.

Джанет Файл з Королівського коледжу акушерок зазначила: «Ми хотіли б закликати вагітних жінок або тих, хто планує завагітніти, дотримуватися здорової різноманітної дієти, яка включає свіжі фрукти і овочі, а також приймати фолієву кислоту. Немає жодної необхідності для вагітних жінок їсти за двох. Це міф, і все, що потрібно — нормальна, здорова, збалансована кількість їжі».

Британська Асоціація виробників здорової їжі, яка представляє індустрію харчових добавок, наполягає на тому, що значна частина жінок дітородного віку не отримують зі свого раціону достатньої кількості поживних речовин. В Асоціації заявляють, що вітаміни можуть допомагати дієті.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути