chrome firefox opera safari iexplorer

Чому влада ненавидить Київ?

21 червня 2017 о 12:19

Виходить, що при Гітлеру не розбомбили, при Черновецькому не забудували, то при Кличку — спалили!

Вчорашня пожежа у будівлі на Хрещатику 40/1, що на перехресті з вул. Б. Хмельницького, фактично, знищила останній будинок історичного Хрещатика. Останнім часом говорили про плани перебудови цієї історичної будівлі, яка була відома киянам як Центральний гастроном, а о цього – в кінці XIX-початку ХХ ст. – її знали як приміщення так званого «готелю Кане» та представництва з продажу класичних швейних машинок «Зінгер».

На жаль, сподівання на те, що після Черновецького київська влада Кличка зупинить хаотичну забудову й захистить історичний Київ, не справдилися. Жага грошей знову перемогла київський патріотизм. Адже тепер, після пожежі, коли будівля втратить свій історичний статус, її спокійно можна перебудовувати, зокрема, надбудовувати поверхи вгору, як і планувалося.

Не цікаво й не актуально нинішній владі і те, що там свого часу мешкали у 1918 році тодішній очільник Української держави Павло Скоропадський, класики української культури Іван Карпенко-Карий, Панас Саксаганський, Максим Рильський....

Отож, рідний Київ приречений, доки ним керують космополіти, сімʼї яких комфортно і безбідно живуть за кордоном!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

21 листопада

Інші дати
Собор архистратига Михаїла
Архистратиг Михаїл є небесним покровителем Києва і зображений на його гербі. До 1917 року саме день Собору Архангела Михаїла святкувався як день міста Києва.
Розгорнути
Народився Петро Лубенський (Афонський)
(1907, Росія – 2003) – український драматург, кіносценарист. Автор п»єс «Нескорена полтавчанка», «Пісня над Бугом», «Соколята», сценарію до кінофільму «Королева бензоколонки».
Розгорнути