chrome firefox opera safari iexplorer

Чому влада ненавидить Київ?

21 червня 2017 о 12:19

Виходить, що при Гітлеру не розбомбили, при Черновецькому не забудували, то при Кличку — спалили!

Вчорашня пожежа у будівлі на Хрещатику 40/1, що на перехресті з вул. Б. Хмельницького, фактично, знищила останній будинок історичного Хрещатика. Останнім часом говорили про плани перебудови цієї історичної будівлі, яка була відома киянам як Центральний гастроном, а о цього – в кінці XIX-початку ХХ ст. – її знали як приміщення так званого «готелю Кане» та представництва з продажу класичних швейних машинок «Зінгер».

На жаль, сподівання на те, що після Черновецького київська влада Кличка зупинить хаотичну забудову й захистить історичний Київ, не справдилися. Жага грошей знову перемогла київський патріотизм. Адже тепер, після пожежі, коли будівля втратить свій історичний статус, її спокійно можна перебудовувати, зокрема, надбудовувати поверхи вгору, як і планувалося.

Не цікаво й не актуально нинішній владі і те, що там свого часу мешкали у 1918 році тодішній очільник Української держави Павло Скоропадський, класики української культури Іван Карпенко-Карий, Панас Саксаганський, Максим Рильський....

Отож, рідний Київ приречений, доки ним керують космополіти, сімʼї яких комфортно і безбідно живуть за кордоном!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...