Коли запитують про те, як виникали Майдани в сучасній Україні, відповідаю:
— на світоглядних засадах, довкола суспільних ідей і національних цінностей.
Майдани не можна зібрати за гроші або на замовлення й не кожна акція протесту проти «злочинної влади» може стати Майданом, бо ідеї, а не жага влади чи політична ненависть була і є головною рушійною силою правдивого, суспільного поступу.
Проте, нині маємо всі підстави стверджувати, що моральні постулати, кадрові призначення та вчинки «майданної влади» є радше продовженням ментальності попереднього режиму Януковича, аніж очікуваної суспільством нової влади, яка шанує і підносить гідність людини і національну гідність понад усе!
Кадрові призначення своїх, просування власного бізнесу, цинізм і марнославство — все це, означення поведінки нинішньої влади, яка прямо суперечить очікуванням громадян після Майдану.
«Владні герої майдану» за 5 років «мужньо і послідовно» колекціонували гроші, посади, іменні пістолети, звання і нагороди... І при цьому вчили простий народ, що так званим «героям майдану» це дозволено, бо вони фінансували і підтримували Революцію Гідності, а нині захищають Україну від Путіна.
Отак за ці роки й сталося, що Україна пройшла п`ятирічний шлях від Революції Гідності до утвердження Влади Негідників.
Що далі?
Є шанс демократичної, шляхом виборів, зміни «влади негідників», але є народні методи усунення від влади циніків і мерзотників.
Я прихильник демократичного, виборчого шляху зміни влади, бо ще один Майдан, за сьогоднішніх обставин, може стати новітньою Коліївщиною!
Пам`ятаємо героїв!
Віримо в Україну!
Микола Томенко,
лідер партії Громадського руху «Рідна країна»