chrome firefox opera safari iexplorer

Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного

19 вересня 2010 о 20:05

Щороку у селі Красенівка Чорнобаївського району ми вшановуємо пам’ять нашого славетного земляка, борця зі світовим ім’ям Івана Піддубного. 

До 135-річчя легендарного богатиря за нашої підтримки була презентована книга «Іван Піддубний. Сила України» авторства місцевої дослідниці Марії Приліпко. У книзі на основі архівних матеріалів розповідається про корені роду великого спортсмена, який 100 років тому клав на лопатки найсильніших спортсменів Європи. У дослідженні рік за роком, починаючи з XVII століття, досліджується історія рідного краю красенівського богатиря в контексті тих подій, які переживав козацький рід Піддубних, його мала батьківщина протягом останніх трьох століть.

11 березня

Інші дати
Народився Олександр Афанасьєв-Чужбинський
(1816, с.Ісківці Полтавська область - 1875) –  український та російський письменник, етнограф, фольклорист, історик, мовознавець.
Як настане весна божа, Степ зазеленіє, Яких тільки нема квіток! Аж серце радіє; Ряст, барвінок, чебрець, зорі, Васильки і рута. (Олександр Афанасьєв-Чужбинський)
Розгорнути
Народився Володимир Липинський
(1863 – 1937) - український ботанік, академік, директор Одеського ботанічного саду.
Розгорнути

Новини Дивитися всі