chrome firefox opera safari iexplorer

На Черкащині відбулося свято богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного

22 серпня 2011 о 10:33

21 серпня у селі Красенівка Чорнобаївського району Черкаської області відбулося Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного.

Учасники свята здійснили байкер-пробіг за маршрутом «Чорнобай-Красенівка». Також пройшов турнір із греко-римської боротьби за участю команд борців з України, Росії, Польщі, Прибалтики. Працювали фольклорні майданчики, відбулася акція «Вишивкою заквітчаємо Піддубнівський край», виставки робіт та майстер-клас майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, виставка хліба.

Увечері сільські борці показали богатирське шоу «Найсильніша людина свята — 2011», під якого тягали вантажівки, переносили мішки з борошном та перекидали шини від тракторів.

Під час шоу виступив дворазовий рекордсмен Книги рекордів Гіннеса, володар титулу «Найсильніша людина світу — 2004», учасник телевізійної програми "Україна має талант" Дмитро Халаджі. Він жонглював гирями, забивав руками цвяхи та зав'язував їх у вузол, переривав ланцюг. Також силача переїхав 2,5-тонний автомобіль.

У рамках свята також пройшов спортивний турнір за звання «Найспортивнішого села Чорнобаївщини» за участю команд-переможниць з шести сіл — Хрестителеве, Веселий Хутір, Старий Коврай, Москаленки, Крутьки, Богодухівка. Також відбувся фінал турніру з греко-римської боротьби.

Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам'яті Івана Піддубного проходить на Черкащині щороку із 1990 року.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути